Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti örülnétek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek ha a barátotok javasolná hogy hármasban csináljátok egy néger pasival?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon vonzódik a néger pasikhoz, de nem csalna meg soha tudom. Gondoltam feldobom a szexet és hármasban csinálhatnánk. Van is jelölt. Szerintetek jó ötlet? Tudom, hogy szereti a nagyobb méreteket is szóval néha szexelhetne ezzel a jelölttel. Ti örülnétek ilyen szituban? Engem nem zavar mivel az ő kielégülése a legfontosabb.
2016. febr. 18. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Hű de szerelmes lehetsz abba a lányba! Mással dugatod?
2016. febr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ès ha elhagy a csoki lali miatt?Jó les nèzni ,hogy jobban èlvezi a szexet pákóval?
2016. febr. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 ZSIDOISTEN válasza:
93%
a "john do" nevu valaszolo kicsit szemetul valaszolt de igaza van.
2016. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Zsák a foltját.Betegek vagytok mind a ketten! De főleg te! Édes fiam.Te akkor dugasd meg magadat is a csoki nyúllal.
2016. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Gumit huzassatok a nigerrel!

Ki tudja milyen fertőzése van.

Én belemennék egy 3asba de nigerrel soha!!!!

2016. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

nem betegség szerintem, van benne izgató, mi is beszélgettünk már ilyesmiről és ha véletlenül az élet úgy hozná, hogy akad egy ilyen felállás akkor nem zárjuk ki. Én teljesen megértelek.

Én azt mondom ha stabil a kapcsolat, ha nyitottak vagytok egymáshoz, ha teljesen őszinték vagytok és ha megbíztok egymásba akkor meg lehet csinálni ezt a felállást, de csak akkor ha mind a ketten szeretnétek és nem csak kedvességből teszitek meg.

Szerintem el sülhet jól minden, de előtte fektessetek le minden féle alap szabályokat.

Ha össze jön akkor privátban légyszi írd le milyen volt!

2016. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Fúj ,de undorító pont egy fekával tudjàtok milyen büdösek. Undorító
2016. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Abba belegondoltál, hogy a hármasban a csaj csak a sráccal foglalkozik, te meg állsz ott, mint az a bizonyos a lakodalomban?
2016. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ti örülnétek ilyen szituban?"


Igen, annak örülnék, hogy egy ilyen javaslatot követő szakítás és feldolgozási időszak után randizhatnék egy férfival, aki komolyabb érdeklődést tanúsít irántam, a vonzalom és szimpátia kölcsönös, én viszont hűséges típus vagyok, úgyhogy így, hogy kapcsolatban élek, tartom a három lépés távolságot.


De attól, hogy én így reagálnék egy ilyen ötletre, lehet, hogy a te barátnőd örülne neki. Nem vagyunk egyformák.

2016. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bírom, hogy itt egy fétisht mennyire lehúznak, főleg úgy, hogy a legtöbb ember itt a büdös lábakra verné a legjobban és ott kiakadnak, ha egy rossz szót is mersz írni.
2016. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!