Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka? Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka? Hogyan tudnám kimutatni a barátomnak hogy nagyon-nagyon szeretem? Hogy mutassam ki érzelmeimet? Többit lent! 23/L

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást a párommal jól meg is értjük egymást lelkileg. Nagyon szeretem őt szeretem ha átölel megpuszil stb.

Ha nincs mellettem nagyon hiányzik és ilyenkor mindig arra gondolok hogy milyen jó lenne hozzá bújni, átölelni, simogatni stb.

Amikor viszont találkozzunk nem jönnek elő az érzelmeim,Örülők neki hogy jön csak nem tudom kimutatni.

Rendesen közeledik hozzám kapcsolatunk haladásának megfelelően.

Nekem nagyon jól esik hogy átölel megpuszil, forróság önti el ilyenkor a szívem.

Ő nagyon türelmes fiú, romantikus és gyengéd. Nap mint nap.



2016. febr. 18. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hú de hülye kérdés csak mond el neki hogy nagyon szereted és mindig nagyon várod hogy együtt legyetek ha nincs veled nagyon hiányzik stb. bár ennyi bőven elég szerintem nem kel nagyon át menni nyálba 23f
2016. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem tedd izgalmassá az együtt töltött időt. legyél spontán, váratlan, játékos.
2016. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj,csöpögős szerelmes,i Love you feeling.

Ezért kár volt kérdést kiirni

2016. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!