Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már bárki is olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már bárki is olyan helyzetben, hogy a közvetlen hozzátartozói, szülei, vagy éppen a barátai "melegnek" (homoszexuálisnak/leszbikusnak) vélték csak azért mert még nem volt még része normális férfi-nő párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Volt olyan köztetek, akiről azt gondolták, hogy "Biztos valami nincs rendben az illetőnél, mert még nem tudott kialakítani kapcsolatot."?

Nők és férfiak válasza is egyaránt érdekelne, és kérlek ha lehet kort is írjatok.



2016. febr. 18. 21:21
 1/7 Linó03 ***** válasza:

Nekem 18 évesen volt az első "nyilvános" kapcsolatom, ráadásul eléggé fiús is vagyok, de nem tudok róla, hogy bárki leszbinek tartott volna.

19/L

2016. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Hát én az első nőmig direkt ezzel szivattam anyámat.
2016. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23 vagyok és szerintem azt hiszik a szüleim de sose tették szóvá... egyszerűen csak szégyellem a családi életünket és nem megyek bele kapcsolatba. De ha elköltözök pótolok. :)
2016. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen, és nagyon kellemetlenül éreztem magam. Egy rokon, akivel évente 2-3 alkalommal találkozok, felhívott, és megköszöntött a születésnapomon. Aztán nekiállt kérdezgetni, hogy mi újság a fiúkkal? (Mindig megkérdezi, és eddig nem volt barátom, ennek oha az, hogy egész középiskolában bántottak a fiú osztálytársak, és lassan gyógyulnak a sebek...)És mikor mondtam, hogy nem járok senkivel, rákérdezett, hogy a lányokat szeretem-e. Borzasztó volt! 25 N
2016. febr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az egyik nagybátyámat melegnek vélték. Igazuk lett. :-))
2016. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bátyámat 19 éves koráig gondolták melegnek a szüleim, mert egyetlen egy srác haverja volt. Azóta volt több barátnője is, szóval nem jött be. :D
2016. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyik cimborámat nézték melegnek, mert csak egy barátja van, én és barátnője sem volt még. Félszeg, elcseszték a nevelését a szülei. Valamilyen szinten antiszociális, nagyon nehezen tud emberi kapcsolatokat kialakítani.
2016. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!