Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha nem volt még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem volt még pasim és valahogy megszoktam a minden napos masztit?

Figyelt kérdés
Érzem sokszor, hogy szükségem lenne férfire, rendes párkapcsolatra..de aztán ahogy újból és újból eltelik egy nap.. és beletörődök esténként, hogy akkor ez van.Végülis akaraterőm van..
2016. febr. 19. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Most a mindennapos maszti zavar? Vagy hogy nincs párod?

Egyikkel sincs probléma, de mindkettőn lehet változtatni.

2016. febr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel csak pasiként. Mintha én írtam volna a kérdés. Jó lenne már egy társ... aztán minden ugyan úgy zajlik...eltelik egy nap, 1 hét, 1 hónap, 1 év.


24 vagyok.

2016. febr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1 - mindkettő elég rossz hosszú távon..
2016. febr. 19. 20:03
 4/16 anonim ***** válasza:
Énis így vagyok csak fiúba és 21 éves lassan megbolondulok
2016. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok én is szeretnék már párkapcsolatot.

Masztizni minden nap nem szoktam ugyan. Max 3-4 nap csinálom minden este aztán több nap kimarad végül csak időnként jön rám :D

Én is kezdek bele törődni,rossz érzés. Barátnőm szerint semmibe se törődjünk bele,hanem tegyünk érte. Nos én teszek ismerkedek már 3 éve folyamatosan!! De semmi kapcsolat nem jött össze.



23/L

2016. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Miért nem volt még pasid?
2016. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mert nem voltak a környezetemben potenciális jelöltek és én meg nem teszek érte.
2016. febr. 19. 20:27
 8/16 anonim ***** válasza:

És miért nem teszel érte? Nekem 3 hónapja nincs senkim de már minden bajom van.


F/33

2016. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
mert anyira nem is tudom sokszor, hogy hova menjek keresni és elviselem inkább a minden bajomat
2016. febr. 19. 20:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak azért nem voltak pot jelöltek, mert nem akartad őket észrevenni :)
2016. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!