Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha első alkalommal rám ír egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha első alkalommal rám ír egy pasi és majdnem egy egész napos társalgás után perverz dolgokat ír az normális? :D

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatra törekszem egyénként, de ilyenkor hagyja magát az ember sodródni az árral vagy küldje el a francba? Prűd sem vagyok, de azért idegen a pasi.
2016. jan. 21. 01:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondd a nevét:D
2016. jan. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Sulek Péter ***** válasza:
51%
a mai világban sajnos már az :)
2016. jan. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja az abnormális:D:D
2016. jan. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én több napos beszélgetés után is.Többször meg gondolom hogy mit írok le.
2016. jan. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Persze,kanos az ember.

Okosan vele...

2016. jan. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Mert mit írt?

(Mármint nem vagyok kíváncsi rá, de a "perverz" az elég relatív, nekem pl. az lenne a perverz, ha a kakiszexről kezdene el beszélni, de ha csak megdicsér, hogy jó melleid vannak, az az én szemléletem szerint egyáltalán nem perverz, csak azt jelenti, hogy kanos...)

2016. jan. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ma sajnos azt hiszik, hogy ez egy olyan viselkedés, ami már garancia arra, hogy menők legyenek.

Érdemes megfigyelni az ide tartozó válaszokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2016. jan. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szoktam látatlanban ismerkedni, de élőben simán feljöhet a szex, mint téma és szerintem a hölgyek is szívesen beszélnek róla, legalábbis eddig nekem úgy tűnt.


Persze nem rárontani kell a dologgal, csak valahonnan rákanyarodni, de azt meg látni kell, hogy ki vevő egyáltalán egy normális beszélgetésre.

22/f

2016. jan. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Ebből annyit tudtál meg, hogy ő nem komoly kapcsolatot keres hanem szúrható csajt, gyorsan.
2016. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Emiatt nem a pasikat kell szidni. Megváltozott a világ, felgyorsult és ezt a személetet (is) hozta magával. (ez most csúnyán fog hangzani) A ruhát is felpróbálod, mielőtt megveszed. Manapság már nem vesz senki zsákba macskát, értsd egy-két óra beszélgetés alatt kiderül,h szimpatikus-e a másik, tetszik-e külsőleg, stb. a övetkező lépés a szex,h kiderüljön megvan-e az összhang és ha az is jó, akkor lehet folytatni akár hosszabb távon is. Természetesen ez nem zárja ki a kedvességet, virágot, figyelmességet, romantikát, de senki nem fog hónapokig udvarolni, mielőtt a szexre kerülne a sor...

Ezt nem mi férfiak alakítottuk így.

2016. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!