Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetek társadalmilag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek társadalmilag elfogadottan ebben az esetben, hogy megszűnjön a fájdalmam és ne veszítsem el a Drágámat?

Figyelt kérdés

Egy ideje van már barátnőm, akivel imádjuk egymást, Vele képzelem el az életemet, feleségül venném, gyerekeket akarok Tőle és Vele akarok megöregedni. A baj ott kezdődik, hogy már nem szűz, holott én akartam elvenni Neki. Ez mérhetetlen törést okoz nekem, mert úgy érzem jogilag sehogy se tudom kijavítani ezt a "hibát". Belém lett nevelve, hogy csak akkor lehetek felnőtt, ha elveszem egy lány szüzességét és (akárcsak rengeteg sok mindenről) lemaradtam erről. Emellett félek, hogy ha nem én vettem el a szüzességét, akkor... nem tudom... de valahogy érzem, hogy nem tesz jót egy kapcsolatnak. Nem értek ezekhez.


Gondolkoztam azon, hogy

- Nőgyógyász vagy egyéb orvos segítségével visszaszüzesítem, így bepótolhatom a veszteségemet. De ilyen nincs állítólag és nem akarok Neki rosszat.

- Próbáltam elfelejteni és együtt élni ezzel, de akárhogy nézem, nem megy. Nem bírom elengedni ezt a feltételt, mert csak úgy lehetek felnőtt, ha elveszem egy lány szüzességét. Pedig lassan 30 leszek.

- Azt is megpróbálnám, hogy amikor elveszi a szüzességemet, akkor elhitetem magammal egy illuzionikus világ segítségével, hogy Ő még szűz, de azzal nem fogom visszaszerezni a szüzességét, hogy elvegyem Tőle.


Végső esetben pedig egy teljes mértékű szűz lánnyal is lefeküdnék egyetlen egyszer a szüzessége elvevése és a lelki nyugalmam érdekében. Utána nyugodt szívvel visszatérhetnék a Drágámhoz és soha az életben senki más nem kéne. Ezzel az a baj, hogy egyrészt az megcsalás és nem akarom megcsalni, se elveszíteni Őt, mert Imádom Őt. Másrészt meg ha erre vetemednék, azzal a szűz lányt is jó alaposan megléleksérteném, amit szintén nem akarok.


Beszéltem Vele erről, Ő azt mondja, hogy "csaljam meg ha ennyire fontos ez nekem", de ezt én nem akarom. Talán az lenne a helyes, ha ezt fel tudnám dolgozni, de nem bírom ezt egyedül segítség nélkül.


Beismerem komoly problémám van, a fájdalom beszél belőlem és szerelmes vagyok. Ellenben félek, hogy ha nem leszek felnőtt, akkor nem fogok tudni Neki biztos támasz lenni. Csak legendák és mondák vannak arról, hogy kell felnőni, de azt biztosan tudom, hogy az idő múlása nem elég.


Talán egy apát kéne találnom (az enyém meghalt), aki fiaként szeretve felnőtt férfit csinál belőlem, ahogy más normális apák a gyerekeikkel szokták. Szeretik, felnevelik, eltartják/ellátják, tanítgatják, meghallgatják őket, stb. Akkor talán nem vinném sírba a Szerelmemet és boldogan tudna velem élni.


2016. febr. 19. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Ha apád meghalt, ezt a sok baromságot mind anyádtól tanultad?

Sok sikert az élethez!

(egyébként ezekkel a nézetekkel legalább 150 évesnek kell lenned!)

2016. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Orvos mihamarabb lásson!
2016. febr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Légy szíves, nyugtass meg, hogy ez szimplán trollkodás!
2016. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
jézusom, te mit szívtál? nagyin gyökér vagy. a szüzességnek semmi jelentősége nincs.
2016. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
73%
,,Megléleksérteném" ez mekkora szöveg! Egyébként, ha ezt komoly, én kifejlesztem a visszaszűziesítés módszerét! :D
2016. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

En felek...

Amugy ha nem kamu akkor komolyan lasson egy pszihiater! Ha akarod ajanlok egyet...

2016. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
21. században élünk könyörgöm
2016. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon komoly bajok vannak a fejedben, mihamarabb juss el orvoshoz. Vagy valamilyen zárt helyre...
2016. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Adj nekem is az anyagból!
2016. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
23%
Én tudom mit érez, ha nem kamu a kérdés. Ugyanígy éreztem én is. A szüleim is így nevelkedtek. Árja faj ilyen.
2016. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!