Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Helyesen cselekszem? Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen cselekszem? Van valami jó tanácsotok, tippetek, hogy biztosabb legyen, hogy jól sikerüljön? N

Figyelt kérdés
Holnap veszítem el a szüzességemet valakivel, akivel 5 hónapja kezdtünk el ismerkedni, és nagyon szeretjük egymást. 20/N
2016. febr. 20. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljes a bizalmad és testileg lelkileg készen állsz akkor hajrá, nem 12 éves vagy és az 5 hónap sem kevés.
2016. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sok sikert!! sikerűljön ugy ahogy szeretnéd! izgasd fel magad kellően, legyen bőven előjáték!
2016. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen 5hónap ismerettség után abszolúlt jól cselekszel h el szeretnéd veszíteni a szüzességed. Csak higgadtan lassan nagy odafigyeléssel és minden okés lesz. :) sok sikert :)
2016. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 schamuelson ***** válasza:

Ha te helyesnek érzed, akkor valóban helyesen cselekszel. A védekezésről gondoskodjatok! És csak lazán, semmit sem elkapkodni. (Sajnos nincs recept a tökéletes első alkalomhoz.) Ha mégsem lenne mindenben teljesen tökéletes, akkor az azt jelenti, hogy teljesen normális pár vagytok, és nem szabad feladni. Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni! Esetleg közben taktikai megbeszélést tartani.

Sok boldogságot!

2016. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

"Helyesen cselekszem?" Ez a kérdés már önmagában is elég kellene, hogy legyen ahhoz, hogy belásd nem vagy biztos a dolgodban. Már pedig ez lesz az első alkalom és nem azt mondom, hogy menjetek át valami nyálas romantikus filmes jelenetbe (mert ez általában hervasztólag hat a srácokra, persze nem is kell állat módjára egymásnak esni), de abban azért "illene" biztosnak lenned, hogy valóban ő az akivel meg akarod tenni, mert ez akár kihathat a későbbi együttlétekre, akár vele, akár mással leszel. Ha azonban szemernyi kétséged sincs, akkor természetesen helyesen teszed, de! Egy jó tanács: biztos ő is izgulni fog, te meg aztán pláne, de legyetek egy kicsit spontának. Hagyjátpk, hogy az érzéseitek irányítsanak titeket, és ne azon törd a fejed, hogy hú most jól fekszem, jó helyen érek hozzá, mert ettől le fogsz blokkolni és nem tudod élvezni majd az egészet. A reakcióiból úhy is kiderül.


És még valami: ne legyenek elvárásaid azzal kapcsolatban mit kéne tennie, mert ha tényleg szeret és nem ehy érzéketlen bunkó úgy is tudni fogja. Fontos, hogy legyen megfelelő előjáték mindkettőtök részéről, és ne érezd magad kínosan, ja elsőre nem jön össze, gyakorlás, gyakorlás.


Bocsi, hogy ilyen hosszan írtam, és hajrá, de azért jól gondold meg a dolgokat. Sok sikert, remélem tényleg annyira szeret, hogy megérdemli, hogy ő lesz az első

2016. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

A hosszan író vagyok.


Ha beszélni akarsz még róla, vagy van egyéb kérdésed is, csak itt cikinek érezted feltenni, nyugodtan írj privátban, szívesen válaszolok. És ne aggódj én is lány vagyok, így pontosan értem mit élsz át. :)

2016. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, hangulat, gyengédség, védekezés, stb.. A hely biztonsága, a nyugalmas békés körülmények fontosak, hogy csak egymáson izguljatok, ne azon hogy rátok szól,.... a házmester!
2016. febr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!