Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek mi járna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi járna a fejetekben, miután a barátnőtök, akit szerettek, leszopott, de nagyon béna volt?

Figyelt kérdés

Hónapok óta együtt vagyunk egy sráccal, úgy érzem, nem csak hogy én szeretem őt, de ő is viszont szeret.

Nem erőlteti rám a szexet, se semmit, vár, ameddig én késznek nem érzem magam. Én viszont csak azért nem érzem magam késznek, mert félek, hogy nagyon béna leszek és mit szól.. Félre ne értsétek, 100%, hogy nem dobna ki emiatt, nem harapná le a fejem, bármennyire bénázok, kedves és megértő lenne, de mégis aggaszt, hogy mit szól. Ő tapasztaltabb jóval és tudom, hogy tényleg nagyon megy neki, nagyon tudja a dolgát.. én is csináltam már, nem vagyok szűz és orális szex is volt, de csak 2x és tudom, hogy nagyon béna voltam. Az is leszek. Ezért félek.. Fiúk, ti mit szólnátok? Mit gondolnátok magatokban?


2016. febr. 21. 14:41
 1/8 RRR ***** válasza:

hogy ezen csiszolni kell és amikor csak elehet "csináltatnám"


én meg kinyalnám alaposan őt

2016. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
*lehet
2016. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első számból vette ki a szót!:D

Emellett még azt, hogy majd legközelebb jobb lesz. Vagy azután. Vagy azután. De egyébként tök mindegy, egy rossz szopás miatt senkivel nem szakítanék...

2016. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én tanítgatnálak. Türelemmel, lassan, odafigyeléssel. Rávezetnélek hogyan csináld, hogy jó legyen nekem. De azért minden alkalommal kinyalnálak élvezésig!
2016. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy nem tudom majd eltartani ezt a nőt, mert a prostik fogják elvinni a béremet.
2016. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a dolog még aranyos is. Semmit nem szólnék, még jól is esne, hogy rajtam tanulod ki a "módszereket". Sokan nem profik elsőre, de rendszeres gyakorlással viszonylag hamar jó leszel. Ha szeret téged a pasid, akkor türelmes és megértő lesz, mint eddig. Nem tudom, hány évesek vagytok, de ha ezért dob téged, akkor nemcsak paraszt, hanem egy éretlen kis hülye is. A szerelem sokkal többről szól, mint arról, hogy szopod le a pasid. :D
2016. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg h hogy csináld ... 1xű

Gyorsabban ? Lassabban ? Kézzel is ?

"kommunikáció"

Imádom beszéltetni az épp aktuális partnerem szex közben

mikor benne vagyok .. nyelvvel , mancsommal vagy a farkammal éppen...

Leet ez a fétisem ...

2016. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok,sok gyakorlás.
2016. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!