Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit éreztek akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit éreztek akkor, ha van egy barátnötök, és közben a volt csajotokat kivánjátok, minden egyes nap, és még egy nyaralást is leszerveztek, csak h a csajjal lehessetek? Ilyenkor mi fáj a fejetekben? Szex vagy mi?

Figyelt kérdés
Tudni kell h a barátnö az egy olyan lány,akit ugy lehet átbaszni,ahogy nem szégyen, kis visszahuzódó, a srác meg nagyszájú,pörgös, vagány. Lehet h a csaj csak felejtö? Mit gondoltok?
2011. jún. 1. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
dugni akarja mindkettőt, max ha az egyik kidobja marad a másik
2011. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és érzelmek? ilyenekre nem is lehet gondolni ilyenkor?
2011. jún. 1. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy érzelmeket táplálna egyik lány iránt is. Inkább a szükségletek kielégítése...
2011. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bix ***** válasza:

mindenki más. pont annyi féle pasi van mint amennyi nő. hogy az a gyerek mit miért csinál... hát nem sanszos szerintem hogy vissza akarja hódítani, de ezt csak ő tudja...


az utóbbi kérdésed meg vicces. de igen a pasik képesek érzelmek nélküli sexre is, akár az exel is. mondjuk én pont nem tettem ilyet exel, de volt korszak amikor nem minden morisonsban felszedett lányra mondtam volna hogy szerelmes vagyok bele. sőt...

2011. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Csak tudod, az egészben az a vicc, h a barátnöje mellett 2 hetente irogat nekem. Saját maga ellen beszél, és közben irja, h mennyire szivesen lenne most velem...és h mennyi mindenröl eszébe jutok. Én meg küzdök ellene, felejteni akarok, és igy csak topogok egyhelyben. Mert vissza akarom kapni, de mivel mással van, nem küzdhetek érte.Csak ha a közelében vagyok, próbálom elgondolkodtatni h mivan....Senkire se hallgat csak rám. Én voltam az elsö hoszsabbtávú kapcsolata...

2011. jún. 5. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!