Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ciki ha férfiként a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha férfiként a gyengéd, érzéki szexet szeretem?

Figyelt kérdés
Illetve elég romantikus vagyok és nem az a tipikus rossz fiú, én tisztelem az aktuális párom és igyekszem mindig kedves lenni.
2016. febr. 21. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Ha csak azt akkor gond sajnos. De ha tudsz vad és kemény is lenni ( nevedből ítélve igen) akkor nincs gond.


24/f

2016. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdésed nagyon ciki. Tudod, az emberek nem egyformák. Van, aki a vad szexet szereti, van, aki az érzékit és van, aki mikor melyiket. Nyilván olyan partnert kellene találnod, akinek hasonlóak a vágyai.


22/L

2016. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Fater már nem divat az érzékeny és érzéki férfi,ezeknek az anális szex kell biszexek,leszbikusok és ha nem vagy egy görög félisten külsőre akkor max a táskájukat viheted és fizetheted amit kinéznek,Financial Domination!

Én már nem is ismerkedek,hányingerem van ettől a felszines világból!

2016. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem annyira mint a nickneved.
2016. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha találsz olyan nőt, aki ezt szereti, akkor oké. Bár nem tudom a tiszteletnek mi köze van hozzá.
2016. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Én például tudok lenni vad is és gyengéd is,vagy egyszerre vad és gyengéd. :D

Azért egy szűzlányt nem baszok szanaszét. Két nő szüzességét vettem el,és nem panaszkodtak,hogy durva voltam vagy valami,tetszett nekik. De romantikus egyáltalán nem vagyok. :D

2016. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!