Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel úgy aludtunk el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel úgy aludtunk el hogy egész éjszaka benne volt a farkam, ti próbáltatok már ilyet? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Ami azt illeti reggelre elég büdös lett mindkettőnk "dolga":)

2016. febr. 22. 18:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

korotok amúgy mennyi?


Tetszett a barátnődnek? Mondjuk nem tudom mi az értelme, de hát mindent ki kell próbálni.

2016. febr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 acelsziv ***** válasza:
89%
figyelj kisfiú. Az, hogy te rámarkolsz a kanócra alvás közben nem egyenlő azzal, hogy "benne volt a farkam a bnőmben" Még akkor sem, ha Marcsának, vagy Emmának hívod az ötcombút.
2016. febr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti:25/F 20/L

Utolsó: ha te olyan nagy nőcsábász szexisten lennél, nem más kérdéseéhez jönnél oltagatni.

2016. febr. 23. 12:19
 14/17 anonim ***** válasza:

kérdező hülyeséget ne bizonygasd már!

ha nincs inger 5 perc alatt lelankadsz és simán kicsúszik...ne akard már bemesélni, hogy 8 órán át állt a pö**öd!

2016. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ki mondta hogy állt,hol írtam ilyet?

Lankadt állapotba volt benne úgy hogy rajtam feküdt.

2016. febr. 23. 17:27
 16/17 acelsziv ***** válasza:
aha.. és egész éjjel úgy aludtatok, hogy rajtad feküdt. Menj már a francba. Kamugép.
2016. febr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Aláírom hogy nem volt kényelmes.

Figyelj én random arctalan embereknek semmit nem fogok bizonygatni,attól távol állok.

Gondoltam megkérdezem más is volt e így.

Az piszkosul nem érdekel hogy 12-3 éves kocka recskagépek,meg a szex elvonásban tengődő unatkozó középkorú férfiak mit hisznek,azt meghagyom nekik,szíve joguk eldönteni.

2016. febr. 23. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!