Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire gáz, hogy ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire gáz, hogy ezt csináltam egy buliban? Nem túlzás, hogy anyám ki akar ezért dobni?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy hétvégén voltam egy buliban, ott találkoztam 2 fiúhaverommal, ők egy másik társasággal voltak és smároltam 4 fiúval ebből a társaságból, amiből csak kettő fiút ismertem (a 2 fiúhaveromat). Hogy hogyan történt az most mindegy, sokat ittam, hozzáfűzném, hogy soha se csináltam még ilyet, mert anyám nagyon konzervatív és konzervatívan nevelt (ez később látszani is fog a kérdésemen).

Tehát hazamentem és vasárnap estére szarul éreztem magam, hétfő reggelre lázas voltam és hánytam. Elmentünk orvoshoz és a doki egyből kérdezgette, hogy voltam- e bulizni a hétvégén stb.. mondta, hogy 90% "mononucleosis infectiosa "aztán mondta anyám, hogy ez mi tulajdonképpen, azt mondta a doki, hogy ezt egy hasonló lefolyású betegség mint az influenza, eléggé terjed a fiatalok közt most. Felír valamit pár nap és elmúlik, de rám bízza, hogy el-e mesélem, hogy kaptam el.. de egyből tudtam, hogy ott kaptam el valamelyik fiútól, mert azok is kitudja kivel smároltak előttem és nekem annyi, ha anyám ezt megtudja.

Persze ahogy mentünk ki egyből keresett rá, első találat, hogy csókon keresztül terjedő nemi betegség, a szabadosan smárolgató embereknél stb stb...Meg olyan találat is volt, hogy Amerikában belehalt egy tinilány (na persze erre nagyon sok esély lehet, mint kb. influenzába meghalni, de anyám egyől tiszta ideg lett) Egyből záporoztak is a kérdések és kénytelen voltam elmondani mit csináltam, hazáig porig alázott, minimum 600x lekurv_zott... sírtam de nem hatotta meg. Meg mondta, hogy ahogy végzek a gimivel (most érettségizek, 18 vagyok) takarodjak el a lakásából. Hogy beszélhet így a saját lányával? Szerintetek ez nem túlzás? Mit tegyek? Vagy majd lenyugszik? Még fiút se vittem nagyon haza sose, 18 évem alatt csak egyetlen egyszer, mert tudtam, hogy ilyen.



2016. febr. 22. 18:18
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
0%
hol voltál bulizni?
2016. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Miért? Csak nem ismerős a sztori?
2016. febr. 22. 18:20
 3/54 anonim ***** válasza:
55%

ez tiszta izgi :)


Majd muter lenyugszik, te meg éld ki magad!

2016. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
91%
Lehet okosabb ötlet lett volna az ilyesmit nem elmondani anyukádnak. Tény, hogy elég nagy hülyeséget csináltál, ezzel gondolom te is tisztában vagy, az ő reakciója pedig kissé tényleg erős volt. Biztosan csak azért mondta hogy ráijesszen, hogy többé ne csinálj ilyet. Próbálj meg vele leülni beszélgetni, ígérd meg neki, hogy többé nem csinálsz ilyesmit és hátha lecsillapodik. Egy ideig pedig szerintem kerüld el a bulikat. 25/L
2016. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
51%
Jo ez tulzas:( en nem ertek vele egyet fiatal vagy es meg felelotlen az oke h nem kellett volna 4 pasit lesmarolni a betegsegek miatt is egyreszt de nem hinnem h elkuldene a haztol megiscsak a lanya vagy.Kicsit nekem is ilyenek a szuleim ha hibazok valamit mar jon a kiabalas neha apa meg ad is pofont es elszall az agya total de csalad az csalad oda szulettel es ezeken a dolgokon nem lehet valtoztatni nagyon.:/ 16l
2016. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
90%
Felnőtt fejjel már bánom, h 18 évesen nem tipliztem otthonról. 28 voltam mire képes voltam felfogni és megpattanni.
2016. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nagyon erősen túl van reagálva a dolog a részéről.
2016. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
74%
Üdv a 21. századi társadalomban barátaim...
2016. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kor mögé sem lehet bújni sőt. Biztosan tanultál belőle és levonod a megfelelő következtetéseket, és bár anyud nem kicsit esett túlzásba, de sztem valahol minden szülő szeretné ezt elkerülni, hogy majd az ő lánya fog nem is egy, de több ismeretlennel is smárolni, itt az részletkérdés, hogy a másik kettőt ismerted és igazából nem is releváns. Hiába irják páran, hogy éld ki magad akkor is meg pattanj meg, amint tudsz ez akárhonnan nézem még nem megoldás. Próbálj meg anyuddal beszélni róla mindenképp
2016. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

Nem célom "kiélni" magam meg kúrogatni össze-vissza érzelmek nélkül, nem is fogok sose! De vicc, hogy az ember egyszer hibázik és így kell vele beszélni...

Az, hogy 1 embert valljak be tényleg jó ötlet, csak van egy olyan szar tulajdonságom, hogy nem nagyon tudok hazudni...

Idáig sose "kavartam" még a csókot se nagyon engedtem első randin, más lányismerőseim miket csinálnak, az semmi ehhez képest... és 100x jobb a viszonyuk az anyjukkal, ilyenkor sírni tudnék.

2016. febr. 22. 18:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!