Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ha egyik ismerős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha egyik ismerős lány meztelen képeit megtalálnátok a népszerű képfeltöltés oldalon, mert véletlen publikusan töltötte fel a képeket?

Figyelt kérdés

A történet eleje adott, én szóltam a csajnak, ő pedig felajánlotta, hogy lefekszik velem ha nem szólok senkinek sem a kepékéről amit ugye mások is láthattak.

Ti lefeküdnétek a csajjal? Nem szánalmas egy kicsit?

A csajt ne bíráljátok, mert itt is sokszor előfordul olyan kép ami publikus...

Megjegyzem a képek nagyon tetszenek és a csaj sem ronda!

28F



2016. febr. 23. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Amit illik ilyen esetben: lementem és kiverem. Vagy fordítva, kiverem és lementem:D
2016. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Érdekes ajánlat... Emiatt inkább elítélem, mint a véletlen publikus képfeltöltés miatt. Kicsit szánalmas, de ha nincs senkid és ismered...
2016. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Lementem, titokban tartom és megtartom magamnak.


Néha kiverem rá. Ha jó a csaj.


És azért rakom el későbbre, mert ki tudja, egyszer még jól jöhet majd.

2016. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hát ha már belemész, hogy szexért cserébe nem kürtölöd ki, akkor illik megtartani az ígéretet.

Alapból nem értem, te most megzsaroltad, hogy ha nincs szex akkor....

vagy

a csaj olyan cafka, hogy ennyiért is már szexszel valakivel?


Amúgy egy lányt én is találtam aki nagyon de nagyon hasonlít egyik ismerősünkre, de még a páromnak sem merem megmutatni, mert azért gáz lenne ha kiderülni a csajnak, pedig nem vagyok vele jóban vagy ilyesmi, de akkor is gáz. Párom meg pletykafészek.

2016. febr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez az ismerős lány egy nagyon jó ismerősöm, nagyon jóban vagyunk, sok közös dolgunk volt már, szeretünk együtt lógni stb...

Szerintetek akarhat valamit és ez egy jó alkalom volt erre, hogy kimondja?

Az az érdekes, hogy régebben megfordult már a fejemben, hogy de jó lenne megrakni, de aztán elmúlott ez a gondolat... Most meg ő hozta fel egy ilyen miatt :)

Eszem megáll

2016. febr. 23. 13:55
 6/14 anonim ***** válasza:
Élnék a lehetőséggel, ha már ilyen kegyesen felajánlotta. :D Persze a képeket lementeném a biztonság kedvéért. :D
2016. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem zsaroltam meg, eszem ágában sem lett volna senkinek sem szólni!
2016. febr. 23. 13:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Èn nem feküdnèk le vele.Ha nem miattam akar szexelni velem,mert tetszek neki az milyen már?
2016. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én élnék vele a szex mindig jó. Lementeném én is a képet. :)
2016. febr. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ember :D dugd már meg :D ilyen alkalom egyszer van egy életben.
2016. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!