Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ha egyik ismerős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha egyik ismerős lány meztelen képeit megtalálnátok a népszerű képfeltöltés oldalon, mert véletlen publikusan töltötte fel a képeket?

Figyelt kérdés

A történet eleje adott, én szóltam a csajnak, ő pedig felajánlotta, hogy lefekszik velem ha nem szólok senkinek sem a kepékéről amit ugye mások is láthattak.

Ti lefeküdnétek a csajjal? Nem szánalmas egy kicsit?

A csajt ne bíráljátok, mert itt is sokszor előfordul olyan kép ami publikus...

Megjegyzem a képek nagyon tetszenek és a csaj sem ronda!

28F



2016. febr. 23. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Ezt ki se tettem volna , remek alkalom szexpartnerek lehettek ha jól teszitek .
2016. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Noren1989 ***** válasza:

Hát figyelj, én speciel nem d_gnám meg, mert szeretem a barátnőmet (d_gni) (IS).

26/F

De ha egyedülállóak vagytok, szerintem csak durrbele.

26/F

2016. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%
Csak akkor mennék bele, ha ő tényleg akar szexelni, és nem csak kényszerből, hogy tartsam a számat.
2016. febr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én inkább felvállalnám mindenki előtt, hogy Igen feltöltöttem egy képet mert szerintem minden embernek vannak intimebb képei.

Szerintem a lány részéről nagyobb szégyen, hogy csak így felajánja magát. Csak én vagyok olyan, hogy a férfinak ki kell érdemelnie a testemet? Vagy én lennék túl konzervatív?

2016. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!