Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék segíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni a barátomnak, hogy feloldódjon az első közös szeretkezésünk előtt?

Figyelt kérdés

Volt egy negatív élménye, és annyira beparázott mikor megpróbálkoztunk a szexszel, hogy nem állt fel neki. Én elmondtam, hogy ez nekem nem gond, ne érezze rosszul magát, de hogyan tudnék segíteni neki, hogy jobban feloldódjon? Elsőre is elég sokat próbálkoztam, leszoptam, simogattam, játszadoztunk stb. És biztos nem impotens, mert már volt hogy felállt neki mikor olyan helyzetbe voltunk.


Ő szűz, én már nem, és ezt tudja.

20/l


2016. febr. 23. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz az eddigi taktikákkal. Vagy csak egyszerűen ne akarjatok szexet, hanem csak játszadozzatok egymással, így tudja, hogy nincs tétje a dolognak és lehet, hogy fel fog neki állni. ÉS ha már feláll, végződhet szexszel :)


Furán fog hangzani, de lehet, hogy frusztrálja, hogy ő még szűz, ellenben te már nem vagy az. Legalábbis magamból kiindulva nekem sajnos ez lenne a reakcióm.

2016. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orál csak részedről volt, vagy ő is csinálta már neked?
2016. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Én bemennék a legközelebbi drogériába babaolajat venni. Megfürödnénk közösen jó forró vízben, hogy elpunnyassza egy kicsit őt. Utána az ágyra fektetném, bekötném a szemét (ha nem lát, sokkal jobban tud figyelni az érzésre, és segít oldani a gátlásait), és jó alaposan tetőtől talpig megmasszíroznám. Ő az égvilágon semmit se csináljon, csak feküdjön ott, mint egy darab fa. Annyit esetleg megtehet, hogy figyel arra, hogy a légzése egyenletes legyen. Ha jól csinálod a masszírozást, már akkor égnek fog állni a farka, mielőtt még hozzáértél volna. Ha fel akarod izgatni, akkor az érzékeny területekre mozdulj rá (comb belső oldala, fenék, mellbimbók, hónalj, felkar, stb.). Masszírozhatod a farkát is, például egyik oldalt két ujjaddal megtámasztod, majd a két hüvelykujjaddal enyhe nyomással masszírozod. Majd végül úgy rendesen is kezelésbe veheted, szophatod, nyalhatod, lovagolhatod, ami csak jól esik.


Érdemes odafigyelni arra, hogy ne azonnal engedd elélvezni. Ha már érzi/érzed, hogy mindjárt elélvez, egy kicsit állj le és foglalkozz a teste többi pontjával, vagy nyalasd vele magad.


22/L

2016. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia kedves kérdező:) Én egy srác vagyok. És velem is előfordultak ezek a problémák. Vagy ez lehet hogy jó nem is tudom. Így legalább tudja hogy szereted. nekem nagyon jólesett hogy nem hagyott ott az első után. a válasz erre nagyon egyszerű legyetek többet együtt és nem csak szex terén értem hanem egymás társaságában hidd el be fog válni :)
2016. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges. Később mi lesz ha már az elején ilyen??
2016. febr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb, amikor szopod, akkor ne menjen el, hanem ülj rá. L
2016. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!