Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak, neketek mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, neketek mennyire jön be Danica Collins felnőttfilm szereplő?

Figyelt kérdés

Kort is írjatok!

Jómagam, nagyon izgatónak tartom! Kíváncsi lennék, milyen korosztálynak tetszik, inkább az érettebb férfiaknak vagy a fiataloknak is?

Keressetek rá, biztos találtok sok képet, videót róla.

Kettő könnyedebb videó linkje, melyeken kellően izgató:

[link]

[link]



2016. febr. 24. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
ha fiatalabb lenne...
2016. febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön!

Én is láttam már a neten párszor.

Van egy sajátos varázsa, ami megfogja az embert. Csinos, érzéki, egy nagy adag szexuális rafinériával megáldva. :-) Az a fajta nagybetűs Nő, kiből belülről (is) árad a szexualitás. Nem egy üresfejű liba, nem csupán szexi, hanem erotikus is. (remélem érzitek a különbséget)

Nekem nem csak most, koromnál fogva, hanem mindig is az ilyen nőies nők tetszettek.

Élőben évente talán egy-két ilyen nővel találkozok, aki ennyire erotikus, nőies. Sajnos a legtöbb asszonyság, , lány, csaj, el van férfiasodva, fásulva, életuntak... :-(


44 F

2016. febr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik nekem is

24/F

2021. szept. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Visszataszítónak találom

44 f

2021. dec. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!