Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik intim piercing milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alanen kérdése:

Melyik intim piercing milyen érzést kelt?

Figyelt kérdés

Gondolkodom intim piercingben, de nagyon kevés leírást találok arról, hogy melyik milyen érzetet kelt. Igazából ami érdekelne, az az ajkakba tehető, a húgycsőhöz tehető, vagy a hüvelykapuhoz tehető - mivel a csikló körüliek logikusak :)

Ezek milyen érzést nyújtanak viselés, vagy szex közben?



2016. febr. 24. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem fájdalmas szex közben
2016. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Orális szex közben a kisajak, clitoris nyúlt a legtöbb pluszt. Viszont a nagyajak látványa izgató lehet egy férfi számára.

Normális szex közben az ajkakba rakott karikák, hiszen azok mind a két felet érintik.

Viszont a legkedveltebb akkor is a clitorisban elhelyezkedő ékszer. Látvány miatt is.

2016. febr. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi Blueskin :)

Clitoris feletti már van, csak gondolkodom legyen-e következő, és ha igen, hova...

2016. febr. 26. 13:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha fölötte van, akkor még lehet clitorison átmenő is. De jól néz ki mellé egy páros kis vagy nagyajak karika is. Attól függ, hogy néz ki a nemi szerved.

Rengetegféle női intim piercing van. Viszont amik nem pont középen futnak (mint a clitoris) abból a szimmetrikus néz ki jól.

Nézd, gondold meg, hogy hova szeretnél, vagy ha van párod, esetleg beszéld meg vele. Ha nincs, akkor sincs baj, ha valaki emiatt taszítódna el tőled, akkor az illető csak a szex miatt keresett.

Nekem albertem van, de eddig nem volt rá panasz. Viszont kevés magyar nőnek van intim testékszere.

Ha nagyon a mániád a testékszer, akkor akár sorba is lehet csináltatni, bár egyszerre legfeljebb három amit maximum ajánlanék. A többi már túl egymásra lógna, és nehezebben gyógyulna.

Aztán a kérdés az is, hogy mi a fontos? Az érzés, vagy a látvány fokozása?

Remélem segítettem! ;)

2016. febr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, sokat segít amit írtál :)

A clitorison átmenőtől kicsit félek, így elképzelésre elég fájdalmas lehet :) A karikák voltak még szimpatikusak, bár nem tudom milyen érzés lehet szex közben, de gondolom nem csak a látvány a szerepe. Ami még érdekel, az a hüvelykapu aljához tett ékszer, az hangzik még különlegesen.

Nekem részben a látvány, részben az érzés is számít, szóval mind a kettő. Karikánál gondolkodtam azon is, hogy nem akad-e bele könnyen a ruhába?

Nem olyan egyszerű olyan valakit vagy oldalt találni, ahol tudnak is válaszolni :)

2016. febr. 26. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!