Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak olyan nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan nők, akik a fiatalabb fiúkra buknak?

Figyelt kérdés
például 27-30 évesek, 20-22 évesekre?

2016. febr. 25. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
ne reménykedj
2016. febr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eddig csak úgy tapasztaltam hogy ez a fiúk dédelgetett vágya hogy sokkal idősebb nőkkel ismerkedjenek de ki tudja biztos van egy két iylen nő.
2016. febr. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, akik felismerték h több potencia van a fiatalabb fiúkban, én már voltam jópár milffel, és soha nem akarom abbahagyni :)
2016. febr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hú, de nagyot mondtál... A milfek nem 27 évesek!!!


Az idősebb nők kis százaléka rávehető dolgokra, de ahhoz nem itt a gyk-n kéne várni a sült galambot!

Mikor fogjátok már fel, hogy nem a nők buknak a pasikra, hanem nektek életképteleneknek kellene lépnetek!

2016. febr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anyám öttel idősebb apámnál.

Egyik ismerősöm felsége 8 évvel idősebb (nem látszik rajtuk a korkülönbség, csaj nagyon jól tartja magát).

És bármilyen meglepő, még pedofil nők is vannak, nem csak pedo férfiak. Hitted volna? :P

Persze, hogy vannak, csak mivel társadalmilag kevésbé elfogadott, ha a nő párja mondjuk 3-4-5 évnél fiatalabb, így nem reklámozzák, hogy ők direkt a náluk fiatalabb férfiakhoz vonzódnak.

2016. febr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"A milfek nem 27 évesek" részhez ennyit fűznék, hogy a jelentése: Mother I'd like to fuck, vagy Anyuka, akit meg... Vagyis minden nő tekinthető annak, akinek már van gyereke
2016. febr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 evig szurtam egy not aki 11gyel volt tobb.
2016. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!