Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen hatással lehet egy 27...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással lehet egy 27 éves lelkileg nem százas férfire, ha örömlánnyal esik át a tűzkeresztségen?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy lesz-e negatív vagy pozitív következménye a szóban forgó tettnek?
2016. febr. 26. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nézd. Én úgy gondolom, hogy sokkal magabiztosabb a nőknél ettől nem leszel. Tapasztalattal sem leszel sokkal több. De legalább örök életre megmarad, hogy 27 évesen fontosabbnak tartottad hüvelybe mártani a kardod, mint megtalálni azt, aki miatt érdemes egyáltalán elővenni.
2016. febr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Barátnőm úgysem lehet, szóval nem aggaszt az ilyen gondolat.
2016. febr. 26. 12:56
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha el tudod fogadni, hogy ez egy szimpla testi kielégítés, mondhatni egy sport, akkor vágjál bele.

Ha megfelelő Nőhöz fogsz menni tuti, hogy jól fogod érezi magad, de azt is tudnod kell, hogy amit Tőle kapsz az egy szolgáltatás, nem érzelmeken alapul, és pontosan annyit kapsz amennyit fizetsz.

Nagyon sok pasi kiábrándultan veszi tudomásul, hogy az életben a Nők nem így viselkednek, önkéntelenül is az örömlányokhoz hasonlítják partnerüket akik gyakran képtelenek megadni mindazt amihez korábban hozzászokott.

2016. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó.
2016. febr. 26. 14:20
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem itt inkább az a kérdés, hogy milyen hatással van egy 27 éves, "lelkileg nem százas" férfire, ha egyáltalán nem esik át a tűzkeresztségen?


Szóval menjél azonnal örömlányhoz, én a helyedben elmentem volna már, ha nekem ilyen sokáig nem jött volna össze.


Amúgy miért nem vagy százas lelkileg?

2016. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eléggé lelki sérült vagyok. Nem vagyok társasági ember, hajlamos vagyok gyűlölni ismeretlen embereket, ilyesmi.
2016. febr. 27. 06:45
 7/11 anonim ***** válasza:
A hozzád hasonlóknak a bolondokházában lenne a helye.
2016. febr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért is? Nem bántok senkit, nem vagyok közveszélyes.:S
2016. febr. 29. 12:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne vegyétek már el a maradék önbizalmát is.

Szerintem egyszer megpróbálhatod örömlánynál, de utána keress valami helyes ki csajt.

Csajok közt is vannak depisek vagy csúnyácskábbak, hidd el lesz neked való, csak keresgélni kell.

2016. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Prostihoz semmi képpen ne menj! 27 évesen nem jött össze? Mi a baj veled? Nem tudsz rajta változtatni?


Csöves vagy, menj el felnőtt képzésekre, utána kapsz jobb munkát. Ha kővér vagy akkor kezdj el edzeni! Ha nem vagy jóképű akkor csináltass fordrasszal hajat és vegyél elegáns ruhákat javítani fog rajtad. Na meg ha a farkad kicsi akkor meg jobb ha lemondasz arról hogy bárkivel lefeküdj.

2016. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!