Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kimagyarázzam vagy vigyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimagyarázzam vagy vigyem magammal a sírba?

Figyelt kérdés

Pár hete volt egy egyéjszakás kalandom. Szégyellem magam miatta, nem is kicsit, már ezerszer megbántam a dolgot. Főleg hogy a buliban akkor tetszett a srác, többet is el tudtam volna képzelni vele.

Anyámék elváltak 16 éves koromban, kb. egy éve jár egy pasassal, ez idő alatt egyszer be lettünk mutatva egymásnak, meg két-három alkalommal nálunk vacsizott, de nem sokat tudtam róla. A hétvégén azonban anyám bejelentete hogy eljegyezték egymást, és hogy ünneplés gyanánt áthívja a pasija gyerekeit is hozzánk. Gondolom sejtitek már, hogy ki a legidősebb fia... Szörnyen zavarban voltam, ő is feszengett, rém kellemetlen szitu volt. Nem beszéltünk egymással, pedig jó lenne tisztázni a dolgot.

Elmondjam anyának? Vagy tartsam meg magamnak és érjem el hogy ő se szólja el magát? Mit tennétek a helyemben?

19L



2016. febr. 26. 15:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én ismerek olyanokat, akik mostohatesók és járnak egymással. járhatnál te is vele ;)
2016. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ebből is jó filmet lehetne csinálni :D

de azért az jobb volt mikor a pali a haverjaival rendelt egy prostit a barátjának (-tudniillik: nem támogatja a fizetett pin*t-) a szülinapjára és beleszeretett, a pénz elfogyott rá a prosti meg zsarolni kezdett... :D

2016. febr. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

szerintem ebben semmi ciki nincs. akkor még nem tudhattátok, hogy a szüleitek közt lesz majd egyszer valami. most meg már túl vagytok rajta, megváltoztatni nem tudjátok.

de még ha most történne sem volna annyira gáz, hiszen nem vagytok rokonok. a szülőket szerintem felesleges beavatni. a sráccal talán érdemes volna tisztázni, hogy ő hogyan kezeli a kérdést, csak hogy ne a tesóitól, vagy a barátaitól tudják meg a szülők és nehogy az ő őszinteségi rohama bekavarjon...

2016. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell elmondani ezt.

Ha elmondanád, azzal csak felesleges botrányt okoznál. Te magad is látod a megoldást. Beszélj a sráccal, hogy maradjon ez a ti titkotok…

2016. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Reiber Péter válasza:

Szerintem ez rohadt gyakori lehet, nem tudom mitől kell ebből ügyet csinálni.


Felnőtt vagy fiatal felnőtt emberek nem lesznek attól semmiféle "testvérek", hogy a szüleik összeházasodnak, sem erkölcsileg, sem jogilag, sem sehogyan.


Furcsa is lett volna, hogyha édesanyámék testvérként emlegetik nagymamámal annak már nyugdíjas korában(!) házasodott férjének külöföldön élő szintén felnőtt, gyerekeket nevelő gyerekeit.


Nem az, hogy nem birtuk a család "másik ágát", vagy a pótnagyapánkat, sőt, de sosem volt ilyen "testvér-mostohatesstvér" szöveg.


Egyenesen a legjobb haverom jött össze egy időre a faterja élettársának lányával, naná, együtt laktak pár évet egy nem tul nagy lakótelepi lakásban négyen.


Néha úgy nyaraltak, szórakoztak mint "két pár", egy idő után nem részletezték, ki kinek a fia-lánya, mert az ilyesmit betegesen direkt-félreértik az emberek és megütköznek rajta, feleslegesen.

2016. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ezért kell bírni a punciddal és nem ribiset játszani :)


Igen, persze, mondd el anyukádnak, hogy egy BULIBAN megdugattad magad, hátha megsimizi a fejed és ezt mondja: Lányom, büszke vagyok a nevelésemre! Mindig is azt akartam, hogy a lányomból egyéjszakás buliban dugó ri.banc legyen!

2016. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyenlőre hagyjad a szülők irányába. A sráccal meg... ahogy jön, hajrá! :)
2016. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%
Úr isten. Azonnal vidd magaddal a sírba!
2016. febr. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jó nagy riherongy vagy.
2016. febr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!