Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Szex előtt mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Szex előtt mennyi szokott az előjáték lenni?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatokra lennék kivancsi es hogy kevés vagy sok?
2016. febr. 27. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
ez szerintem sok mindentől függ!
2016. febr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az sok minden függvénye. Hogy mennyire vagyok felspanolva, mert kb meglátom a hímet és már rakhatja is be.

De van amikor kell a hangolódás, és az 10 perc-1 óra lehet.

Szerintem előjáték nem lehet túl sok soha. Az egy előkészítés. A reszelés viszont már lehet sok. 10 perc után nekem már kellemetlen a ki-be mozgás.

2016. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 VirágésBence ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire van meg a kedv, van hogy nincs is előjáték, van hogy akár egy óra is de van, hogy csak 10 perc. Tényleg nagyon változó, de átlagra egy 20-25 percet saccolnék.
2016. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!