Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja?

Figyelt kérdés

A barátom nem akar lefeküdni velem. Vég nélkül kényeztet, annyi orgazmusom van vele, hogy megszámolni se tudom, nagyon izgat, neki is olyan merevedése van mint a ház, mégsem akarja. Sőt, én sem kényeztethetem őt. Ő végig fel van öltözve, én meg meztelen vagyok. Látom rajta, hogy kíván, épp ezért nem értem, hogy mire vár. Próbáltam beszélni vele erről, de mindig témát vált. Mi oka lehet? Van valami tippetek? Lassan 3 hónapja megy ez az egyoldalú dolog, és bár élvezetes, hiányzik a szex.

24L 32F



2016. febr. 28. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy vallási okokból nem akarja, csak nekem nem szólt
2016. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*neked :D
2016. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen vallás az amelyik megtiltja hogy dugd a nődet? Láttad már a farkát,odalent minden rendben van?
2016. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát például ne hagyd, hogy témát váltson. De ne így számonkérő módon beszélj vele erről, hanem úgy, hogy te mellette állsz és mindent megteszel, hogy jobb legyen neki. Amúgy biztosan van valami félelme, gátlása.
2016. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vagy valami vallás miatt vagy fitymaszűkülete van.


Utóbbi miatt csomóan vannak akik ezt csinálják mint kiderül a fórumokon... esetleg még az h sérülés van vagy volt a péniszén és szégyelli... tehát vagy ilyen eü probléma vagy vallás.

2016. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kicsi, szőrös, szűkületes, túrós, bármi lehet..
2016. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!