Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert akarja minden ferfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarja minden ferfi tudni a rossz tulajdonsagaimat?

Figyelt kérdés
Az egyik most nepszeru tarskereson beszelgetek par sraccal es eskuszom nektek hogy 3 bol 3 srac megkerdezte tolem hogy mi a 3 legrosszabb tulajdonsagom? :| mindezt az utan tettek fel hogy megallapitottak hogx milyen jo velem beszelgetni meg hogy mennyire ertelmes lany vagyok.. Ez ilyen veletlen egybeeses vagy ez olyan altalanos kerdes a sracok koreben? 20/L
2016. febr. 12. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
És mik a rossz tulajdonságaid? Engem is érdekelne:P
2016. febr. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyanús nekik, miért nincs senkije egy ilyen értelmes lánynak.
2016. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy sablonkérdés mostanában, de egyben jó jel is, mert legalább meg akarnak ismerni téged. Kíváncsiak rá, mekkora az önkritikád, de benne van az a veszély is, hogy adott esetben tesznek egy jó nagy hátraarcot. (Mondjuk a mai társkeresőkön inkább a lányok szoktak.)
2016. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert a rossz tulajdonságaiddal is együtt kell élni egy kapcsolatban. Társkeresőn jó eséllyel mindenki csak fényezi magát, ami egyrészt halál unalmas, másrészt nem is biztosan igaz. Abból sokkal többet meg lehet tudni valakiről, ha tudjuk mennyi önkritikája van, mit szeretne változtatni magán, és mit tesz meg ezért. Ha unalmas, írd le nekem a 3 legjobb tulajdonságod. :D
2016. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindig elmondom nekik a rosszakat ..de a jokat is hozzateszem :D
2016. febr. 12. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!