Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek barátilag működhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek barátilag működhet a lábfetis két ember között?

Figyelt kérdés
Van egy lánybarátom, akivel nagyon jóban lettünk az évek során, sok személyes dolgot is megbeszélünk. Történetesen imádja, ha a talpát masszírozom, és természetesen én is oda-vissza vagyok ezért, hiszen lábimádó vagyok. Szerintem egyébként sejti is. Mindig keresem az alkalmat, hogy megpusziljam a lábát, egyszer már viccből majdnem megtettem. Hozzáteszem, neki van barátja, de a masszázs ennek ellenére nem jelent gondot. Szerintetek ilyen körülmények között nagy ugrás lenne, ha felajánlanám, hogy kicsit a számmal is kényeztetem a lábait? Belefér egy fiú-lány barátságba?
2016. febr. 29. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A te szempontosból ez szexuális kielégülés lenne -- eddig is az volt --, ezért nem fér bele egy normális barátságba.
2016. febr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ki nem elégülök közben, max otthon.
2016. febr. 29. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább keress ehhez egy partnert, de ne ezzel a hölggyel gyakorolj! Azért, mert csak egy fölösleges kalamajkába keveredtek bele, másrészt te egy vágyba, egy elképzelésbe lennél (vagy már vagy is) szerelmes, nem pedig egy élő személybe.
2016. febr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"másrészt te egy vágyba, egy elképzelésbe lennél (vagy már vagy is) szerelmes, nem pedig egy élő személybe."


Ez nem újdonság, az egész eddigi életemet ez jellemzi. Azt hiszem, ezért ijedek meg a párkapcsolatoktól.

2016. febr. 29. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ezen túllépni, és ne parázni egy kapcsolatba (és a legfontosabb: ne egyből a lábakkal kezd)! Akkor lehet, hogy sikeresebb lennél.
2016. febr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, és igen, belefér. :) Csak azt ne csináljátok, amit nem élveztek. Egy kérdés: merev vagy, mikor masszírozod? Gondolom, igen. :D A valódi kérdés csak az, hogy zavarja-e? ;)

Vesd fel nyugodtan, mert ő valószínűleg tudja, hogy élveznéd. Aztán ha az még az elképzelésein belül van, akkor hajrá! ;) Ha nem, akkor meg mivel barátok vagytok, nem fog haragudni... :)

2016. febr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy barátja van? Baz+, én nagyon féltékeny lennék a pasija helyében, ha egy pasi a lábát nyalogatja :D Te is féltékeny lennél tuti. De ettől függetlenül persze, szerintem működhet az elképzelésed. De nagyot csodálkoznék, ha ezt a barátja tudná, és nem lenne féltékeny. Mellesleg én erre simán megcsalásként tekintenék.
2016. márc. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En a csaj helyeben belemennék,de ez csak 1 velemeny

A nok nagy resze sajna ezt betegesnek tartja

2016. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!