Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb ember nem a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb ember nem a nagy szerelmével éli le az életét, hanem egy olyan nővel/férfival, akit csak barátilag szeret és bejönnek egymásnak?

Figyelt kérdés

2015. márc. 6. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a nagy szerelmemmel vagyok már több, mint egy éve. Az exemről is ezt gondoltam, mégis átvert.
2015. márc. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szerelem igazából egy lelki állapot kivetülése azaz kivetítése a másikra, egy délibáb ha úgy vesszük. Valamilyen szinten érthető is, hogy korlátozott ideig tart(hat). Ilyen értelemben is érdemes megvizsgálni a kérdést.
2015. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a kérdésben van valami.

van benne igazság...de vannak kivételek is.

tehát ezt nem lehet így eldönteni..főleg ha az élet dolgait nézzük, ha becsúszik egy gyerek...hogy ne szenvedjen, meg ne nőjön fel apa/anya nélkül...a szülők együtt maradnak, miközben, már nem is éreznek egymás iránt semmit...és még sorolhatnám az effajta dolgokat.....

tehát..igen is, meg nem is. :)

2015. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!