Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon miért ritkúltak meg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért ritkúltak meg az együttlétek a párommal?

Figyelt kérdés
Nem szokásunk a veszekedés.. Stb. De én azt vettem észre hogy ő nem mindíg szeretné! Általában napi szinten 2-3 alkalommal voltunk együtt esetek többségében 1-2 alkalommal de kb 2 hónapja csak naponta 1 alkalom viszont nagyon ritkán van olyan is hogy egyszer sem! 5 éve élünk együtt! Talán meg únhatott?
2016. febr. 29. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet hogy változatosságra vágyik

újíts be valamit:)

2016. febr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként csak halkan megjegyzem, hogy a napi egy alkalom is teljesen egészséges, sőt, a legtöbb párkapcsolatban, 5 év együttélés után ennél ritkább az együttlétek száma, és mégis jól elvannak a felek, nincsen semmi probléma. Ha nagyon különbözik a szexuális étvágyatok, az tud konfliktust szülni, de erről nyugodtan lehet beszélni, nyilván 5 év együttélés után csak tudtok kommunikálni egymással.
2016. febr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hidd el ez egyáltalán nem kevés!! főleg nem 5 év után. szerintem nagyon sokan irigylik a ti kapcsolatotokat. köztük én is.
2016. febr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyértelmű! Csak furcsa a hirtelen változás és nem tudom miért lehet ez. Azt tudom hogy nincs más nő az életében.
2016. febr. 29. 21:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kevés. Egyébként ahogy ti is idősödtök változnak az igények, csillapodnak a hormonok, ez szerintem normális
2016. febr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert hosszú ú-val írod az, hogy ritkul :(
2016. febr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy mondod, megunt.

Biztos azt is érzed h amikor van is szex, nem olyan mar. Talált?

2016. márc. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!