Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha vannak alacsony férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vannak alacsony férfiak akik magasabb nőkről fantáziálnak, akkor vannak magasabb nők is akik alacsonyabb férfiakról? :D

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
En 170 vagyok,nem vagyok tul magas de magasabb az atlagnal es magasabb pasit szeretenek:) azert hogy vedelmezzen es az annyira biztonsagot nyujt:D de most gondold el ezt a felallast forditva.
2016. febr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 192 cm vagyok, de egy 170 cm-s boxoló kiütne, nem a magasságon múlik a védelmezés :D 24/f
2016. febr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A harmadik szem ***** válasza:
De az ösztönös megérzés a magasságon múlik.
2016. febr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Alacsony férfiak akik magasabb nőkről fantáziálnak ? olyan van, de ők is tudják ,hogy esélytelenek, kevesek.


Magasabb nők akik alacsonyabb férfiakról fantáziálnak ? olyan nincs. Átlag férfi magasság 177-178 cm. A 150-160 cm-es nők is min.180 cm-es férfiról álmodoznak vagy magasabbról.


Szóval 170 cm vagy az alatti férfiak élete egy pokol. Mivel az átlagtól is jócskán elmaradnak.


Nem tudom, hogy örülnek-e annak, hogy megszülettek...szerintem nem.

2016. febr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Én már voltam nálam magasabb nővel. (Szexkapcsolat.)

Én 160 cm vagyok, ő kb. 170 volt.

2016. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyébként lehet hogy a te életed pokol. :D

A méretemhez hasonló kaliberű nőkkel-lányokkal voltam kapcsolatban és szexkapcsolatban. Ostobaságokat hordasz itt össze-vissza. :D

2016. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont most irtam ki ilyen kerdest,hogy normalis-e,hogy nő letemre mindig az alacsonyabb pasikat valasztom,hozzajuk vonzodom es egyaltalan nem zavar a méretbeli különbség. Leginkabb mind alacsonyabb pasikkal jottem ossze mindig,most én lennék a magas(171cm vagyok) vagy csak egyszeruen hozzajuk jobban vonzodom:)
2016. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írták már, hogy ilyen nincs, de ellenpélda is volt már. Én is olyasmi lennék... Nem kifejezetten az alacsonyabbakhoz vonzódom, de beleszerettem valakibe, aki alacsonyabb nálam. Egy fejjel. És nincs még egy ilyen fantasztikus pasi a világon :)
2016. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Emmuci24 válasza:
Nekem bejönnek az alacsonyabb pasik:) én 175cm vagyok a pasi meg olyan 170körül lehetett amikor egy buliban kavartunk:) írt ó férfias volt! Nem a magasság a lényeg, ez hülyeség
2021. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!