Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért akarnak barátkozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért akarnak barátkozni a férfiakkal?

Figyelt kérdés

Minél több élettapasztalatom van, annál inkább úgy érzem, a "legyünk csak barátok" nem lekoptató szöveg, hanem ezek a lányok tényleg barátkozni akarnak. 10-ből legalább 7 lány keres utána, ők írnak rám, ők kezdeményezik a "baráti találkozást", de akármikor próbálnám a szexre terelni a témát az elején leállítanak.


Mi a jó ebben a nőknek? Én nem érzek kényszert arra, hogy lányokkal barátkozzak. Aki bejön azzal járni vagy szexelni akarok aki meg nem azt messze elkerülöm hogy még véletlenül se értse félre és ő kezdjen nyomulni. Mert volt már, hogy olyannal voltam kedves és utána ő kezdett el nyomulni rám én meg nem akartam megbántani.


A nők miért keresik az ellenkező neműekkel a barátságot?



2016. márc. 1. 12:16
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
97%
Én fiúk között nőttem fel, így ezerszer jobban kijövök velük, plusz utálok hajakról, sminkekről, divatról beszélni, gyűlőlöm a hisztit és elmondom amit gondolok. Férfiaknak el lehet mondani bármit, nem sértődnek meg.
2016. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
54%
A nőknek sosincs elég lelki szemetesládájuk. Ha elfogynak a barátnők, jönnek a barátférfiak. Kifulladásig.
2016. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
56%
nyugi, csak lekoptató szöveg:)
2016. márc. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
62%
Néha jobb egy fiú barát mint egy lány. :)
2016. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%
Csatlakozom az előzőhöz. Kiskoromban mindig fiúkkal lógtam, aztán kamaszként a környezetem megkövetelte, hogy a lányok lányokkal csináljanak lányos dolgokat, és ne a srácokkal lógjanak. Most egyetemistaként alakult úgy, hogy egy fiútársaságba keveredtem, és sokkal jobban érzem magamat velük, mint a barátnőimmel. Nincs kötelező önsajnálat, hiszti, körömlakk és egyéb baromság. A fiúkkal lehet komoly dolgokról beszélni mindezt úgy, hogy közben állandóan megy a poénkodás. Egyszerűen a csajos esték után mindig leszívva érzem magamat, viszont egy sörözés után mindig majd kicsattanok. :D Továbbá, hogy csatlakozzak az előttem szólóhoz: az is nagyon felszabadító, hogy fiútársaságban nem kell óvatoskodni, nehogy megbántsuk valaki pici lelkivilágát, hanem simán lehet nyersnek lenni, persze mindezt úgy, hogy közben tiszteljük a másikat. :D
2016. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
És hozzá tenném: semmi hátsó szándékunk nincs ilyenkor a fiúkkal. A fiu barat az számomra csak barát. Sosem kezdenék ki vele es nem is nyomulnek ra. :)
2016. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
8%

En biztos nem baratkoznek novel!

Egy nore nem lehet ugy tekinteni mint haver es egy novel nem is lehet ugy hulyeskedni mint a fiu haverjaimmal..

2016. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
38%

A pasik meg közben non-stop azon agyalnak, hogy hogyan lehetne mégis valahogy megdugni ezt a csajt... :D:D:D

Az ilyen fiús gondolkodású lányok miért nem találnak egymásra akkor, hogy együtt lógjanak, nem csak a pasikkal...?

A pasik közben találhatnának kapható lányos lányokat. :D

2016. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
87%

Fiúk között nőttem fel, szó szerint! A közép iskolás éveket szintén fiúk között töltöttem.

És jelenleg is férfiakkal dolgozom.

Inkább egy férfi barát, mint 10 barátnő.

És mert a nők állandóan egymást fúrják, piszkálják, stb. Egy férfi nem ilyen. Inkább beszélgetek autókról, fociról, mint a póthajról, műkörömről, stb.

2016. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
38%
Egy rajongó férfirabszolgat sokkal jobban ki lehet használni ment egy önérzetes barátnőt.
2016. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!