Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dnyepropetrovszk kérdése:

Fiúk, férfiak! Szerintetek taszító, ha valakinek nagyon vékony a bőre?

Figyelt kérdés
Eléggé fehér és vékony a bőröm, és emiatt egyes helyeken nagyon látszódnak az ereim. Például a mellkasomon és a csípőm környékén a hasi oldalon. Mit gondoltok, nem hat ez undorítónak?
2016. márc. 1. 17:12
 1/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Ne parázz szeretjük az eres melleket is.:D
2016. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gàz. :)
2016. márc. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát nem dudorodnak ki az ereim, csak jobban látszódnak a kis kék vonalak. :D
2016. márc. 1. 17:18
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem taszító!

Ez szerintem egyben azt is jelenti, hogy eléggé érzékeny vagy az érintésre, amikor valaki úgy ér hozzád, azt nagyon gyorsan lereagálod. Igazam van...?

A női finomsághoz egyébként is csak hozzátesz ez, szóval például nekem mindenképpen tetszene.

2016. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogy taszító. Miért lenne az? Gondolom eléggé érzékenyen reagálhatsz az ingerekre, könnyebben izgalomba lehet hozni.
2016. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Odavagyok érte.
2016. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos férfiként van ilyen problémám, és fizikai munka miatt a kezeimen az erek is dagadnak mint egy jobb szteroidos testépítőnek.


Hidd el gázabb mint egy nő esetében :) Én legalábbis nagyon gátlásos vagyok emiatt.

2016. márc. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ohh egy vékony fehérbőrű kisegér, rózsaszínű nunival. Nyami.
2016. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Engem igazából nem nagyon zavart eddig, csak ahogy ma néztem magam a tükörben, hirtelen úgy megijedtem, ahogy megláttam, hogy a csípőmnél mennyire látszanak a kis kék erek, szinte világítanak. És akkor elgondolkoztam rajta, hogy mások számára ez vajon undorító lehet-e, de a válaszaitok alapján úgy tűnik, hogy nem. :D
2016. márc. 1. 21:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én borom is ilyen, némely fényben meg én is megijedek tole😁 de soha nem jott meg ra panasz a ferfiaktol😉 különben is, lasd az előnyét, vervetelkor tuti csak egyszer szurnak😁 en vicceskedvr fel is szoktam ajánlani a noverkenek, h valasszon, melyik a szimpatikus er vagy vena😁
2016. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!