Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmnek alighogy betette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek alighogy betettem már el is mentem. Még kettőt se tudtam nyomni. Kiábrándult belőlem?

Figyelt kérdés
Először voltunk együtt és nagyon ráizgultam. Azt mondta semmi gond, de láttam rajta, hogy nem volt elragadtatva. Besültem rendesen. :( Szerintem ha még egyszer előfordul már le is lép tőlem, hozzáteszem jogosan. :/
2016. márc. 2. 00:04
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
hát, megtehetted volna, hogy akkor utána már csak betyárbecsületből megpróbálod ujjal/nyelvvel kielégíteni. Egyébként az aktus előtt sem árt a petting során már egyszer-kétszer eljuttatni az orgazmusig, úgy talán elnézőbb lesz, ha hamar elsülsz
2016. márc. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Szakítanék.
2016. márc. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Haaat nem vagy egy fonyeremeny !!!! bocs :(
2016. márc. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Pedig simán lehet ugyanez legközelebb is.

Intézd úgy hogy több időtök legyen. Második menet már biztos tovább tartana.

De ha ezért elhagy akkor menjen.

2016. márc. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem ezért fog lelépni, hanem mert nem kommunikálsz vele rendesen.


Csinálhatnátok simán azt is, hogy csak petting egy ideig. és akkor összeszoktok kicsit jobban közben. LEsz egy csomó jó szex köztetek és akkor már nem annyira fontos, hogy ebbe még bele kell jönnöd.

2016. márc. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Dugás előtt csapd ki a lompost privátban legalább 5x. Ha eseménykor nem fogadna szót, kapjál be egy kék tablettát.

Olyan kúrógéṗ leszel, mint a Duracell nyuszi.

2016. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem annyira nem gáz. Ha szűz voltál előtte legalábbis. A fiúk többségével így van elsőre. Majd belejössz. :D
2016. márc. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
És utána már fel se állt?
2016. márc. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%
Ha önérzetes a csaj, akkor kb még egy lövésed van, nem több.
2016. márc. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Velem is előfordult már. Marmit h baratom sült el. Egy kicsit csalodott voltqm mert hat csak első alkalom viszont meg is értettem. A fiuknak konyebb elmenni :D

En nemhagytam el emiatt. Tobb mint egy evig egyutt voltunk es a vegere mar belejott az inas :D

2016. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!