Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok a barátnőmnek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a barátnőmnek miért fáj ha egész mélyre hatolok?

Figyelt kérdés
pontosabban abban a pózban amikor a hátán fekszik és a lábát a vállamra teszem és úgy csinálom.Pedig az egy jó póz szerintem.Ja és ha hátulról csinálom akkor nincs orgazmusa de szemből viszont van.hiába van be indúlva ha hátulról keményen csinálom az is fáj.Tehát orgazmus csak szemből van.

2016. febr. 18. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mert nyomod a méhszáját, az meg nem túl kellemes.
2016. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
azért mert megütöd a méhszáját. amit nem szabad, mert méhnyakrákot okoz.
2016. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
biztos tul nagy a méreted.
2016. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És orgazmus miért csak szemből van? Nagy ritkán oldalról de hátulról soha és ez kb 5 éve változatlan.
2016. febr. 18. 19:44
 5/9 A kérdező kommentje:
3 azt csak szeretném szerintem átlagos vagyok
2016. febr. 18. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg szemből jobban éri inger a csiklóját mint hátulról. Én is ilyen vagyok. Szemből plusz lovagló pózban eltudok élvezni de a többi pózban szinte lehetetlen :/ hát ez van 21/l
2016. febr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert - ahogyan azt szerintem te is tudod - a hüvely nem egy végtelen alagút.


Ha nem tudsz annyi önkontrollt, ügyességet és odafigyelést tanúsítani, hogy csak annyira legyen mély a behatolás, hogy ne a méhszáját döfködd, akkor hanyagoljátok az olyan pózokat, ahol ez gondot okoz, mert egyrészt fájdalmat okozol neki, másrészt okozhatsz vele vérzéssel járó méhnyak sérülést, hosszabb távon pedig méhszájsebet és azzal járó igen komoly egészségügyi következményeket.


Pár hónapja a hajam égnek állt, mikor egy pasi azt a kérdést írta ki, hogy "mi baja lehet a barátnőjének", hogy annyira fáj neki a szex, hogy már előre kiveri a víz az idegességtől még behatolás előtt. A hozzászólók mindjárt nekiláttak közel két oldalon keresztül találgatni lelki okokról, vaginizmusról, nem kellő nedvesedésről, irritációt okozó esetleges hüvely fertőzésről stb., mire kiderült, hogy az átlagnál jóval hosszabb és vastagabb a pénisze.


Utána még leírta, hogy az előző barátnőjével is hasonló probléma volt, őt kétszer műtötték méhszájsebbel a kapcsolatuk alatt.


És mindezek után még mindig ott tartott, hogy a nőben keresi a hibát, ("Mi baja lehet a barátnőmnek?"), de arra nem gondolt, hogy neki nem kéne erőltetnie a tövig behatolást, fájdalmat és sérülést okozva.


Ami meg a méretet illeti: lényegtelen, hogy átlagos, az átlagnál kisebb vagy nagyobb pénisze van egy férfinak - ilyen szempontból egyedül annak van jelentősége, hogy a partnere hüvelyéhez képest mekkora, az meg talán hihető, hogy a nők sem egy bizonyos szabvány mérettel gördülnek le egy gyártósorról.

2016. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hátán fekszik és a lába a válladon van, akkor gyakorlatilag összehajtogattad magad alatt a partnered. Így rövidebb a hüvelye, ezért fáj neki. Tudom, hogy nem tudod elképzeli, de hidd el, nem kellemes, amikor a méhszáját bökdösik az embernek.

Ehhez nem kell nagy méretekkel rendelkezni.


Ami meg az orgazmust illeti. A hüvelyi orgazmus azért jön létre, mert eleget és jól van ingerelve a G pont. Tudod hogy az hol van? A hasa felőli részen a hüvelyben, a medence csont fölött. kb 3-5cm-re a bejárattól. A farkad görbülete nem teszi lehetővé, hogy ezt kutya pózben elérd nála, ezért nincs úgy orgazmusa.

2016. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. G pontról az ujamtól szokott elélvezni de értelek amúgy.
2016. febr. 19. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!