Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom izgatná egy harmadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom izgatná egy harmadik pasi. Hogyan indulhatnánk el a keresgéléssel, ismerkedéssel és magával az egésszel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőm fantáziáját nagyon izgatja, ha beszerveznénk egy pasit harmadiknak és én is kíváncsi vagyok rá.

Hogyan álljunk neki a keresésnek, illetve milyen tippjeitek vannak?

Köszönöm! :)



2016. márc. 2. 06:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Elég érdekes lehet a kapcsolatotok, ha átadod valakinek a barátnődet. Gondolkodj el magadon és ő rajta is, hogy valójában mennyire is vagytok ti 1 pár. Te a szemébe tudnál utna nézni, mikor 1 órája 1 másik pali fakán lógott? Vagy ő a te szemdbe?
2016. márc. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Érdekes, ha egy férfi szeretné kipróbálni a hármast egy új nővel, akkor a többség azt mondja hajrá. Bezzeg ha egy nő venne be egy másik férfit harmadiknak, akkor ő egyből ribi, a pasi aki belemegy meg hü1ye papucs.

Mindenkinek magának kell tudni, hogy mi fér bele a saját szexualitásába, és ebből mit hajlandó megvalósítani a kapcsolatában. Neked kell(ene) tudnod, hogy tudnál a barátnődhöz és önmagadhoz viszonyulni, ha megtörténne ez a dolog.

2016. márc. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem amelyik pasi képes másik pasival együtt szexuálisan kielégíteni egy nőt (legyen az barátnő vagy egy rihe-rongy...) annak a férfinak BIZTOS ,hogy van némi ferde hajlama!


Akármennyire is bombázó/szexi az a csaj ,de nekem biztos ,hogy nem állna fel ,ha egy másik pasi álló farokkal lenne tőlem 1m-el!

2016. márc. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Leggyorsabb és legegyszerűbb a swinger. Lehetőség még egy IGAZI jó barát, de ha nem akartok ismerőst, akkor maradnak az ilyen típusú társkeresők. (Eropolis) A lényeg, hogy mindketten szimpatikusnak találjátok a harmadik felét, és előre megbeszéljétek, hogy mit tesztek, vagy nem tesztek meg.
2016. márc. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
1 méter? kis naív :D
2016. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Tök jó, hogy ha itt kiír bárki egy hasonló kérdést, akkor abból kioktatás van 80%-ban, de hasznos tanács csak 1-1.

Álljon itt a 2. hasznos tanács:

Nem javaslom eropolist, mert iszonyat sok a szájhős. 2 javaslatom van: 1. A sok próbálkozás. Chaten, neten, bárhol, a lényeg az, hogy ne szórakozzatok a chates írkálásokkal, egyből kérjetek személyes találkozót. Szexmentes, beszélgetős találkozót. Gondolom kinézetre van elképzelésetek, azt tudjátok szűrni még tali előtt, ezen kívül ahol én voltam 3. fél, vagy én kerestem 3.-at, akkor mindig a személyes találkozó vált be. 2. tanácsom az, hogy mielőtt bárkit keresnétek, ti ketten üljetek le és beszéljétek meg a szabályokat, az elvárásokat és mindent, ne akkor ,amikor már megy maga az aktus, mert akkor már késő lesz , és féltékenységet fog szülni.

29F

2016. márc. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
www.goldengate.hu
2016. márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mi is ezt akarjuk kipróbálni csak kezdő bi fiúval, még nehezebb, mint simán egy harmadikat találni. Szóval minden tanácsot fogadjatok meg
2016. márc. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem venném jónéven hogy más cumiztatja a nőmet és még örüljek is neki
2016. márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én benne lennék, van is benne tapasztalatom. Minden a barátnőd fokozott örömére.


F Bp

2016. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!