Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom mit tegyek. Tanácsok...

Nem tudom mit tegyek. Tanácsok? Vélemények? Ötletek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom aki a legjobb barátom lett az idő során. Most éppen kialakulóban van neki egy barátnő. És é szerintem többet erzek a fiu iránt mint barátság es van amikor ő is. De én ezt nem valtam be neki hisz 4 evig meg osztály társak leszünk es elveszíteni sem akarom mint barát. Mit tegyek? Vallaljam fel az érzéseimet,es utana lehet elvesztem mint barát vagy ne es nézzem végig ahogy ők összejönnek?

2015. márc. 17. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiú-lány barátság nincsen, főleg nem tini korban. Rajtad áll, h mit teszel, de a 2. opció enyhén mazochista.
2015. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogyan érted h nincs fiú lány barátság? :O tehat akkor mi miert tudunk napokat átbeszelgetni elhulyeskedni enni egyutt . Tehat egyszeruen eltoltjuk az időt nagyon nagyon jol. Es tudom hogy olyan h az egyik fél egy kicsit mindig tobbet érez de nem tudom mit tegyek. Miert maczohista? Miert lelnek örömöt abban h szendvedek ez miatt? :O
2015. márc. 17. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Most már tök mindegy, mert mással van. Szerintem már lépett volna feléd, ha akart volna.


Amúgy én sem értem, ezt a "nem akarom elveszíteni, mint barátot" sallangot. Miből áll egy fiú-lány barátság, de komolyan? Tinikorban annyira intenzív a szexuális vágy, hogy nincs értelme az ilyennek, főleg, hogy igaz barátság csak azonos neműek között jöhet létre. Most nem fejtem ki, hogy miért.

2015. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, anno az ősembereknél a hímnemű egyedeknek szüksége volt baráti kapcsolatra, pl vadászatkor. Meg kellett bízniuk egymásban, hogy ételt keríthessenek a tűzre. Ilyenkor szoros kötelék alakult ki közöttük. A nőknek ilyen társra nem volt szükségük gyűjtögetés közben, sőt mivel ők a gyerek kihordók, így minél inkább arra kellett törekedniük, hogy megtartsák az apát, ergo minden nőnemű egyén rivális volt.


Summa summárum a nőkbe nem táplálódott bele a barátság érzése, ezért is érzel te többet a csávó iránt. Másrészt inkább csak kihasználnád a "kapcsolatotok" előnyeit. Egy nő nem ismerheti az igaz barátságot, legalábbis úgy nem, mint egy férfi.

2015. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jo se most akkor mit tegyek? Mert arra nem jom valasz :(
2015. márc. 17. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy mit érzel, egy próbát megér.
2015. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell degradálni a női kapcsolatokat a férfi kapcsolatokhoz képest.Talán a férfiak nem rivalizálnak? Ez az ősemberes feltételezés csak egy spekuláció.

Nem mondhatjuk meg mit tegyél. A felnőtt megoldás az egyenes úgy, a megalkuvás nem hiszem, hogy jó lenne neked.

2015. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!