Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert tartotok ti engem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tartotok ti engem hülyének ha nekem sajnos csak ez az egyetlen szorakozasom?

Figyelt kérdés
Hogy felhivok lányokat a rosszlanyokrol megbeszélem veluk h megyek, aztán meg nem is megyek:D most nekem is kell a szorakozas

2016. márc. 2. 12:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Érdekel egy ingyen csaj?
2016. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Engem aztán nem érdekel. Aki ott hirdeti magát, tudhatja, hogy ez is benne van a pakliban. Biztos rengeteg ilyen történik velük. Eleve az ember olyan, hogy nem nézi a másik érdekeit. Így ha pl. komolyan gondolja, de közbe jön valami, akkor is nagy eséllyel nem is szól. Szerintem rengetegen szórakoznak velük. Az ember már csak ilyen.

Nem ítéllek el emiatt, mert nem is ismerlek.

2016. márc. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
23. Hát igen, egy kis szajha és a kis IQ bajnok állat stricikéjétől ne is várjunk sokat. Adózás nélkül a nagy bevétel kell, de ha valaki nem úgy csinál valamit, ahogy elképzelik, akkor horror. Már ha igaz ebből egy szó is, de ez egyébként erősen büntethető kategória, és szép kis életfogytiglanit kap a tettes, ha elfogják. Az ilyen szajhákat és striciket kéne mind elcsípni és börtönbe tenni, szebb világ lenne. Nincs szükség ilyen állatokra, már ha tényleg igaz ez a történet.
2016. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23

Ezek szerint te egy nagyon fosós alak vagy aki sosem szólna ha eléállnak a sorban nehogy valami baja essen, első a biztonság.

A kérdező hozzád képest egy bátor fickó aki mer szórakozni egy buta ribivel, pedig még az sem tűnik kicsit sem veszélyesnek.

2016. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

23. Ez marhaság, nem fognak ők ilyennel szórakozni. Nehogy elhiggye bárki is. Bizonyára rendszeresen kapnak nem valós hívásokat, nem tudják ők azt visszakövetni, nem is lenne értelme. A 23-as hozzászóló egyáltalán honnan másolta ezt ki? Még forrást sem jelölt meg, szóval ez teljesen hiteltelen. Melyik Fókuszban volt? Melyik évben, melyik napon, mikor? A videót be tudod linkelni? Mert ha nem, akkor ez teljesen hiteltelen.


Egyébként a rendőrség azt is megtehetné, hogy elküldi az embereit a rosszlányokon hirdetőkhöz, és amikor nem adnak számlát, akkor indul az eljárás. Eléggé jól járna az állam. Szóval aki itt egyáltalán bűnt követ el, az a hirdető. Ha felhívsz valakit, aki nem is adna neked hivatalosan számlát a szolgáltatásról és végül nem mész el, azzal nem követsz el szabálysértést.


Mindenhol azt csinálják az emberek, hogy ott húznak hasznot a másikból, ott verik át a másikat, ahol tudják, nem kell ezen fennakadni vagy ebből ügyet csinálni.

2016. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ja, már törölték a 23-as választ, én meg arra reagáltam, elnézést. De végülis a kérdésre válaszoltam, remélem, hasznos lesz.
2016. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!