Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 31 éves férfi vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfi vagyok és sajnos szűz. Segítene nekem egy kedves hölgy, hogy hogyan veszítsem el? Hol találok olyat aki eléggé tapasztalt és türelmes egy Ennyi idős szűzhöz? Fizetős hölgyek kizárva!

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
és ha a horoszkópod is szűz akkor barátom te egy extraszűz példány vagy
2015. aug. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1: ez ám a hathatós segítség. :D Kérdező, szerintem ne ezzel indíts sehol, hogy 31 évesen szűz vagy. Még a leglojálisabb nőt is elriaszthatja ez és elkezd kombinálni, vajon miért maradtál az ennyi idősen. Ismerkedjetek, lazuljatok el, és mondani sem kell neki aktusnál sem, max akkor, ha nagyon szoronganál. Nem lóverseny ez.
2015. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a 30.eves szuz.
2015. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én 28 voltam

kb 3 hónap után derült ki, ezután még rám szánt majdnem fél évet mire összehoztuk

ez már több mint 10 éve volt, azóta is jól megvagyunk

nem volt ő sem tapasztalt, így elég nagy bénázások voltak :)

2015. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

háááát... net társkereső... többet járj mindenhova ahol esetleg tatàlkozhatsz lányokkal... meg szólísd lefele mindet sorba...

vagy keress egy apa kompleszusos tizenévest...

2015. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy mi az oka a dolognak?
2015. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menj el fizetős lányhoz EGYSZER. Dobd a kukába az elveidet, ahhoz már késő. Minél előbb essél rajta túl, mert ez az idő már elveszett, bepótolhatatlan. El ne mondd nőnek, mert annak nem lesz jó vége. Én sajnos elmondtam, meg is lett az eredménye, bennevan hogy ezért hagyott el egy nagyon jó nő.

Mindig az bosszant, ha akkor elmegyek prostizni inkább, és nem mondom el neki, de legalább pszichikailag nem tart béklyóban a gondolat, mi történik. Lehet már házasok lennénk... csak tökösebbnek kellett volna lennem.


Szűzkén 31 évesen kb felejtsd el az önbizalom és a csajozás szót. Sürgősen irass fel egy dugásreceptet a háziorvossal :D

2015. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mármint félreérthetően írtam: A szüzességemet mondtam el a csajnak....


PEdig a nagy terv az volt, hogy elmegyek egyszer prostihoz, és a szexbe meg majd belejövök barátnőmmel. SOha nem tudta volna megy, csak a hülye elveimre hallgattam, meg hogy "megcsalás"... ahelyett, hogy betanított volna egy jófej profi csaj az éles bevetés előtt.

2015. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!