Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A puncinyalás nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A puncinyalás nálatok inkább az előjáték része vagy főfogásnak is szeretitek?

Figyelt kérdés

Tehát előjátékkor orgazmusig szoktak nyalni, vagy csak bemelegítés van?


Szeretitek azt is, ha hosszabb puncinyalás van, amikor sokáig izgat fel benneteket a partneretek, anélkül, hogy a puncitokhoz érne, majd alaposan kinyal és ujjaz?


Egy ilyen orgazmus után még a behatolásra készen álltok?


Amúgy van, hogy csak úgy kinyal a párotok és nincs szex?


Ha egy pasi annyira szeret nyalni, hogy viszonzás nélkül is kinyal benneteket naponta ahhoz hogy viszonyulnátok? Örülnétek neki, illetve meg tudnátok állni, hogy ti nem foglalkoztok vele kicsit?


2016. márc. 2. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Mindkettőt imádom és igen, néha csak úgy kinyalnak. Arany életem van.:)
2016. márc. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Csakis előjáték,sosem tudtak még orgazmusig nyalni. Az ujjazást viszont szeretem,attól el tudok élvezni.
2016. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
mindenhogy tökéletes :))
2016. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utálom a nyalást ,nem tudom mit lehet azon élvezni. Egyáltalán nem élvezem és nem is kérem a partneremtől ,hogy csinálja ,inkább ujjazzon meg azt nagyon élvezem viszont.

És nem nincs olyan ,hogy csak kinyal én igénylem a szexet, inkább d.jon meg jó alaposan ,minthogy kinyaljon.

És nem nem örülnék neki ,ha viszonzás nélkül nyalna,én szeretem őt szo..ni és el is várom tőle ,hogy megszo..on .

L/25

2016. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem minden este kinyalom a barátnőm, akkor is ha nincs szex és viszonzás. nem is igénylem mindig. Ő örül ennek általában és nem zavarja nyugi :)


24/f

2016. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én egyszerűen imádom, sajnos nekem sokáig tart, hogy orgazmus legyen belőle, de 1-2 alkalommal már az is összejött, de így a legtöbbször csak előjáték.
2016. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a nyalást de csak is előjáték és az ujjazásnál már elélcezek az az eggyik kedvencem szerintem minden nonek jo erzes ha kinyaljak !!!
2016. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem főműsornak is jó ha kinyalnak, akár csak sima nyalással, akár ujjazással egybekötve. ha csak ennyi, az is jó de ha még meg is dug utána... hmmmm.... a puncim biztos készen áll rá! Igen, van, hogy a párommal "adunk" egymásnak egy gyors orált viszonzás nélkül, de az is nagyon izgató. N42
2016. dec. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!