Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex és a szerelem öaszefüggés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex és a szerelem öaszefüggése, szerintetek?

Figyelt kérdés

A,Lehetünk szerelmesek valakibe, akivel borzalmas a szex?

B, Beleszerethetünk-e valakibe, aki csak a szex jó?

C,Ha valakit szeretünk és közepes a szex, de reménykedünk a későbbi változásban, kb mennyi idő után hal meg a remény,ha nincs változás?

D, Ti mennyi ideig húznátok valakivel, akivel szörnyű a szex és nem is szeretitek.. ? ( én fél évig bírtam) 20/L

Légyszi értelmes, őszinte válaszokat adjatok, puszi :*



2016. márc. 3. 18:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, telefonról pötyögtem.. :$
2016. márc. 3. 18:27
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a szexuális teljesítmény fejleszthető és innentől az egész kérdés értelmetlenné válik.
2016. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem minden esetben... :)
2016. márc. 3. 18:29
 4/14 anonim ***** válasza:

A. Igen, de nem biztos, hogy a kapcsolat működni fog. A szerelem nem elég hozzá önmagában.

B. Ha csak a szex jó és semmi más nem, akkor nem valószínű, hogy szerelemről lehet beszélni, az inkább csak fizikai vonzalom.

C. Ez embertől és korábbi tapasztalatoktól is függ. A szexben elég sok múlik a tanulási folyamatokon. Ha sosem volt részed jó szexben, simán lehet, hogy azt gondolod, neked nem is jár, nem is lehet jobb. Így akár az egész életedet leélheted közepes, vagy rosszabb szexuális élettel. De van olyan, aki tudatosan jó szexre törekszik, mert számára a párkapcsolatban ez egy fontos dolog és hozzájárul a harmóniához és boldogsághoz - ő nem biztos, hogy sokáig bírná. Én úgy vagyok vele, hogy ha megpróbálunk változtatni, de nem sikerül, vagy a másik fél nem is hajlandó egyáltalán változtatni, akkor nincs mire várni, lépni kell, és keresni mást.

D. Én nem szexelnék olyannal, akit nem szeretek. Volt egyéjszakás kalandom 1-szer, kötetlen kapcsolatom is 1-szer, ezek alatt kiderült, hogy ez nem nekem való. Viszont a szörnyű szex azért arról is árulkodik, hogy a két fél nem való össze. Úgyhogy számomra nem lenne miről beszélni akkor, ha kiderül, hogy nincs köztünk szerelem / rossz a szex, a kettő közül bármelyik elegendő ahhoz, hogy befejezzem az adott kapcsolatot.

21L

2016. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az elsőnek pedig üzenem, hogy hiába fejleszthető a teljesítmény, van olyan, amikor a két fél nem passzol össze szexuálisan, és akkor pocsék lesz az egész. Ez lehet amiatt, hogy mások az igényeik, amiket nem lehet összehozni, vagy amiatt, hogy anatómiailag nagyon nem illenek össze (pl. egy nehezen táguló, rövid hüvely és egy vastag, 23 centis farok párosa nem biztos, hogy élvezhető élményt nyújt a feleknek).
2016. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze, majd legközelebbi ismerkedésemnél összeegyeztetem a méreteim a lány hüvelyével, hogy tuti passzoljanak... :D
2016. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha szerinted ez vicces, akkor nagyon buta és éretlen vagy. Nem előre kell egyeztetni, kiderül az akció közben. Itt egyszerűen arról van szó, hogy vannak dolgok, amiket nem lehet erőltetni. Elég ritka, hogyha nem passzolnak a méretek, mert az emberek többsége "átlagos" méretekkel rendelkezik, mindkét nem részéről. De azért nem árt tudni, hogy van ilyen.
2016. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A. igen, de én nem maradnék vele.

B. nem, de szexelnék vele jó párszor.

C. olyan 20szex után, de segítenék neki, elmondanám mit szeretek.

D. semeddig. 1 szex


23L

2016. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A.) Volt rá példa. 3 hónap.

B.) Erre is. Szintén 3 hónap.

C.) Ilyen is volt, de ott nem kimondottan a szex miatt lett vége. (Ami amúgy nem is lett volna rossz, ha az emberke nem veszi személyes sértésnek, hogy nekem nincs hüvelyi orgazmusom. De nem emiatt lett vége. És 1 év volt összesen.)

D.) Na EZ KIZÁRT.


És akkor itt a jelenlegi kapcsolatom, ahol szex terén voltak nehézségek az elején, de sikerült összeszokni, fejleszteni, és működik. Elég jól :P

2016. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A:Eleinte lehet,de nem működne sokáig.Persze ember függő.

B:Ahhoz azért még több mindennek passzolni kellene.De erős kapocs.

C:Ha monogám típusú valaki akkor nagyon sokáig.Mert hiába fantasztikus a szex valakivel ha a többi rész nincs rendben.

D:Semeddig!Mi értelme?


F40+

2016. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!