Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúknak/férfiaknak mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak/férfiaknak mennyire jön be ha egy mások által 'nagyon jó nő' -nek mondott lány már nem szűz, de még szűk és tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
Eddig még csak 2 barátom volt ,és csak az egyikőjükkel feküdtem le. Pedig rendszeresen próbálkoznak nálam,sőt a legjobb barátnőm is kicsit 'beleszbult' mellettem, még sem tudtam még megbízni annyira csak egy fiúban ,hogy lefeküdjek vele. Egyébként 18 éves vagyok.

2016. márc. 1. 06:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem gond bejön ha huszadik lennék akkor is csak legyünk egymásé és szeressük egymást
2016. márc. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi a probléma?
2016. márc. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gáz-e ,hogy 18 évesen még csak egy pasival feküdtem le,illetve csak két barátom volt , függetlenül,hogy sokan próbálkoznak.
2016. márc. 1. 07:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nem kell lefeküdnöd minden jöttmenttel. Én még eddig sem jutottam el. 18/F
2016. márc. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A harmadik szem ***** válasza:
Próbálkozni még rengetegen fognak, és neked lányként az a dolgod, hogy ezek közül a lehető legjobba(ka)t kiválaszd. Teljesen megfelelően csináltad eddig, így tovább.
2016. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De a férfiaknak nem a tapasztalt lányok jönnek be?
2016. márc. 1. 09:51
 7/11 anonim ***** válasza:

DEhogy!

Férfi dolga az irányítás. Nem vagy elkésve sehonnan sem.

2016. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Gáz e, neked mint csaj, hogy 30 éves koromig csak 2 kocsim volt, az egyik szülőké hivatalosan, de én használtam, de a másik már enyém.

Na kb ennyire érdekel minket az amit te kérdezel.

2016. márc. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem rossz dolog a tapasztalat a lány részéről sem, de az még jobb, ha őstehetség... Most akkor hány "tökéletes" 18 éves lány lenne így..??? :)

A másik, hogy a tapasztalt lánynál az a jobb, ha együtt tapasztalunk...

Illetve egy idősebb pasinak például még külön élmény, ha tanítgathat, irányíthat egy kevésbé tapasztalt lányt.

Lelkesnek lenni, ha valakivel kezdesz, ennyi az egész. :)


34F

2016. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De pl egy 25 éves férfinek mennyire jönne be , ha meg tudná ,hogy még csak egy emberrel feküdtem le? Mikor elmondom ezt , akkor el sem szokták hinni nekem. A férfiak szeretik az olyan lányokat akikkel nem lehet úgy bánni, mint pl egy sok partneres nővel?
2016. márc. 1. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!