Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság mennyire nehéz/könnyű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire nehéz/könnyű perverz lányt találni, aki bevállalós és sok mindent kipróbálna a szexben?

Figyelt kérdés
Eléggé kíváncsi és bevállalós fiú vagyok,mondhatni kicsit perverz,sok mindent kipróbálnék a szexben.Persze nem erőltetnék semmit,ami a másiknak nem jó.Mennyire lehet ma hasonló lányokkal összejönni?Sokan vannak vagy kevesen?Milyen egy nagyon perverz lány?Akinek esetleg volt/van bevállalós barátnője az leírna milyen vele? 21/F

2016. márc. 4. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
En elegge bevallalos vagyok szexben. 17 evesen vesztettem el, most 19 vagyok. Volt mar agyban, asztalon,konyhapulton, padlon, kadban, zuhanyzoban, motorhazteton, kocsiban, motoron, egy fan (hosszu sztori), strandon (parton es vizben is), probafulkeben. Rengeteg pozt probaltam mar. Imadom a szexet. Elol, hatul, felul...😉 barmire kaphato vagyok. Harmasban is voltam mar.
2016. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Én is ilyen vagyok. Hála istennek a párom is ugyan ilyen pervez. Egyik nagy vágyunk, h fényes nappal az emberek előtt szexelni úgy, h nem ismernek fel. Volt már a lakás összes pontján, udvaron, liftbe, erkélyen, tiszaparton, repülőn, vonaton. Prosztata masszázs, kikötözés és vele járói, anál. és sorolhatnám a dolgokat. Csináltunk egy bakancslistát, amit el is kezdünk valóra váltani amint már jobb lesz az idő.
2016. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem nehéz de ha találok nem eresztem el soha 😃

16f

2016. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Hát én szeretnék egy ilyen lányt..de még nem találtam
2016. márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
2es vagyok. Hát nem termünk minden fán ;) ja amúgy 17/L 23/F
2016. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
Én már találtam itt ilyen lányokat de még várom a jelentkezőket
2016. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

biztos sok van, aki sokmindenre hajlandó, csak elsőre kevesen vallják be (persze kivve itt anonim módon),

másodszorra meg nem sok pasi kérdez rá.


Tehát lehet, hogy sokan mondanak sokmindenre nemet, ha csakúgy rákérdezünk, de ha jobban ismernénk, beavatna abba, amit amúgy nem mond el.


Felszállok egy buszra, tegyük fel van rajta 10 fiatal lány, aki éppen megfelelő korban van.

Nem fogom őket végigkérdezni, csakhogy tudjam, de ha mégis, úgysem mondják el, valószínűbb esetben nem is válaszolnak, kisebb valószínűséggel csak nemet mondanak mindenre.

És? Igazat mondtak? Sosem derül ki.

2016. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ja és igen, itt én is sok ilyen lányt találtam.

de találsz-e ugyanennyit, ha a szemeükbe nézve, ismerve kellene kérdezned, s nekik ugyanígy kellene válaszolniuk?

2016. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én például pasi vagyok, aki kb mindent kipróbálna a szexben, de ha ismerkedek egy lánnyal, akivel össze szeretnék jönni, nem fogok a randin arról beszélni, hogy le fog-e szopni, análba mehet-e majd, s bevonhatunk-e egy harmadik lányt....


és feltételezem, hogy ő sem fog mindent elmondani, hogy mit próbálna ki, mit nem

2016. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem attól perverz egy nő hogy liftben szexelne!

Ebben mi a perverz?

A bdsm,a pisi,a bizarrabb fétisek,na ezek perverziók!!!

2016. márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!