Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyenkor mi a fenere tudnak...

Ilyenkor mi a fenere tudnak gondolni a szulok?

Figyelt kérdés

SOha nem volt az, hogy megtetszett valami, es mondtam, hogy adjanak ra penzt, es megvettem. Mindig innen-onnan kaptam penzt, es abbol kellett sokszor honapokig sporoljak, hogy meg tudjam venni. Ha megvettem, akkor meg jott a cirkusz, hogy annyi ruhad van, minek meg ruha...

Most kaptam keresztszuleimtol 20.000Ft-ot, amibol szeretnek par dolgot venni, de megint kezdodik, hogy minek, annyi ruhad van, nem fer a szekrenybe...mi a fenenek kell ebbe is beleszolni?

Arrol nem is beszelve, hogy mas lany ala a szulei egy kocsit tolnak, amire azt mondjak a szuleim, hogy hat nem nagy szam a kocsi, de nekem imadkozni kell, hogy ideadjak a kocsit, hogy tudjak menni valamerre.

Vegezetul pedig szerintuk a havi 10.000 Ft-omat kocsira kellene gyujtsem. Oszinten, mit gondolnak, ilyen tempoban 10 ev mulva se lenne kocsim, es nelkulozzek, csak azert, hogy tudjam, hogy van xy penz a tarcamban...

20+L


2016. febr. 14. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Elöször is minek kellene nekik autót venni neked?

Igazuk van, hogy spórolj és ne szórd a pénzt, föként hogy náluk élsz a kérdésed alapján, azaz nagyrészt ök tartanak el.

Emellett ha nem teszel félre, akkor soha nem is lesz semmid.


De ha nagyon zavar, hogy beleszólnak abba, hogy mikor mit veszel költözz külön és ne tudasd velük, hogy mennyi pénzed van és mire költöd.

2016. febr. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
A nélkülözés azért túlzás..Nem? Van, akinek az egész családjában nincs autó, szóval azért ne halj bele, hogy nem adják kölcsön. A te pénzed arra költöd, amire szeretnél. Nagy lány vagy, nem kell róla beszámolnod a szüleidnek.
2016. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
jó megoldás a diákmunka, nem a szülők pumpolása és a hiszti hogy de másnak miért van.. felnőtt ember vagy. Egyetem meg okj mellett is vannak munkák, amiből havi 40-50 ezret meg tudnál keresni, besegíteni otthon és a többit arra költhetnéd amire akarnád. Bár gondolom az hogy haza is adj valamennyit meg se fordult a fejedben.
2016. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Euroban adtak a penzt, nem engedik, hogy penzvaltoban valtsam be, ok akarjak megvenni, de ugy, hogy egyszeruen nem akarjak adni a penzt. Imadkozni kell szinte, hogy adjatok mar a penzt, es ok vannak felhaborodva.

10.000 Ft-bol nagyon van, mit sporolni, normalis esetben 1 ruhat se kap erte az ember... Ugyanakkor azert tartsam a penzt a penztarcaban, hogy tudjam, hogy van, de ki tudja mi lesz velem, holnap elut egy kocsi, meghalok, ott a penzem, mivel lettem boldogabb, semmivel.

Ha ok nem vesznek kocsit, akkor ne mondjak mas csaj kocsijara, hogy nem nagy szam, amit az apjaek vettek neki

2016. febr. 14. 14:27
 5/12 A kérdező kommentje:

Eloszor is, romaniai vagyok, szoval fogalmatok sincs, hogy itt milyen a diakmunka, szoval ebbe ne menjunk bele.

Osztondijat is kaptam, de ott is kaptam a litaniat, hogy ne koltsd el, sporold... Mire en osszesporolnak a penzt 1 autora, addig az eletemet is megunnam, foleg fosuli mellett.

Ugyanakkor erdekes, hogy tesom kapott 200.000 Ft-ot szamitogepre... Nekem mar nem adnanak...

2016. febr. 14. 14:30
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
ha te magad lusta vagy a pénzt gyűjteni akkor ne várd el hogy kocsit tegyenek a feneked alá.
2016. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem is a kocsi a fo dolog itt, nem tudom, miert vagytok annyira rakattanva. Dolgoztam, kepzeljetek el, es akkor is baj volt, ha vettem belole valamit, mondvan, hogy minek kell elkolteni...
2016. febr. 14. 14:37
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Most szinte lényegtelen, hol élsz. De alig ha hiszem, hogy tíz rongyért arra felé nem lehet egy normális ruhát sem venni :) Inkább neked magasabbak az igényeid, nem?
2016. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A szüleid gyökerek. Nem kell megmondani h mennyi pénzt kaptál és mire költöd. Nincs közük hozzá
2016. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tesód hány éves? te tanulsz még?
2016. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!