Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ilyenkor ébredés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ilyenkor ébredés után mennyire vagytok kívánósak? Ti kezdeményeztek vagy a pasi tegye?

Figyelt kérdés
Életkorotok is írjátok.

2016. márc. 5. 06:29
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Várj ! Előbb kicserélem a betétem .


71/L

2016. márc. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Én reggelente mindig az vagyok, sőt ilyenkor a legjobban. :) Ha lenne pasim akkor nem kellene kezdeményeznie! ;) Az már biztos. Kezdeményeznék én. :)

19/L

2016. márc. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Nincs is jobb egy kiadós reggeli kényeztetéstől és szextől, ébredés után. :)

Mikor a nő, ki sem enged az ágyból. Nem mintha szívesen kelnék ki mellőle. :)

2016. márc. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Jöhet , de kezdeményezzen , mert nagyon nem vagyok egy reggeli madárka:D

17/L

2016. márc. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Reggel mindig nehezen kelek fel. De ha van motiváció...
2016. márc. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ha elmehetek fogat mosni meg pipilni előtte, akkor ok. :) De én csak akkor lennék kívánós reggel, ha előtte este nem lett volna szex. Lehet, alacsony a libidóm, de ha volt előtte este, én reggel sosem kívántam annyira.

22

2016. márc. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én őszintén szólva csak akkor vágyom rá, ha én ébredek előbb, és már éber vagyok teljesen, amikor ő felkel. Páromnak egy időben mániája volt, hogy mikor már félig kinyitottam a szemem, kezdeményezett, én meg olyankor még azt sem tudom, hol vagyok, ő meg nem szereti, ha csak fekszem mint egy deszka (milyen meglepő) :D, így ilyenkor elég nehéz kivitelezni.:D
2016. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor vagyok a legjobban. 22L
2016. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Hétvégente sokszor ébresztem azzal, hogy sz@pom, de néha ő is szokott, de ez ritkább. Jobban szeretem, ha én kezdeméynezek :)
2016. márc. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!