Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még sosem sz*ptam. Jó tanácsok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem sz*ptam. Jó tanácsok az első alkalomra?

Figyelt kérdés

Persze tudom, ne fogazzak. De valami részletesebb "menetet" le tudnátok írni, hogy kezdjem, mit, hogy csináljak?

Nagyon nagyon köszi!!!


2016. márc. 5. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgass senkire,mert csak összezavarnak! Majd a partnered érzi és mondja,hogyan csináld,hogy neki jó legyen.
2016. márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorolj rajtam
2016. márc. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont úgy mint kiskorodban, akkor nem fogod elrontani👎
2016. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Laura Angel Blowjob
2016. márc. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
A végén tartsd a szádban, s ha lehet nyeld le. Az legalább 3 pontot hozzáad a teljesítményhez. ;)
2016. márc. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na én kb. így szeretem, ha pipáznak engem:


bő nyállal, szűk szájjal, fogazásmentesen. Először kezd a heréimnél. Masszírozgatod, markolgatod, csókolgatod, szívogatod őket, be is kaphatod. Közben a másik kezeddel szépen rámarkolsz felülről a péniszemre és elkezded alulról felfelé végighúzni a nyelvedet rajta. Mikor odaérsz a makkomhoz, közben húzgálod a bőrt a farkamon, tekergeted finoman, a makkomnál kezd el nyalogatni a fitymafékemet, de közben engedd is el olykor a farkamat, hogy csak a száddal dolgozz rajta. Nyomhatod is egy ponton a nyelved hegyével a fitymafékemnél sűrűbben, mert azt imádom. A másik kezed mutatóujjával is megmasszírozhatod azt. Közben térj a lényegre, kezd el körkörösen nyalogatni a makkomat, bekapni, a szájüreged oldalához szorítani, szívogatni is kicsit, miközben egyik kezeddel továbbra is masszírozod a heréimet. Kezd el bőszen szopogatni a makkomat, csapkodd is néha a szádhoz, végighúzom az ajkaidon, arcodhoz is csapom néha. Szopjad keményen, majd kapd mélytorokra is, de jó bő nyállal, rá is köphetsz előtte. A lényeg, hogy változatosan csináld. Plusz, miközben pipázol, hátam mögé nyúlva izgathatod a se.gglyukamat is, meg is ujjazghatsz. :) Rlem érted kb.

2016. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Közhely, de tényleg tudni fogod. Ösztönből. Szerintem a lényeg, hogy figyeld a partnered reakcióját, akár az arcát, akár a péniszét.

Lány vagyok, de magamból kiindulva, hogyha nagyon élvezem amit csinál, akkor jobban szorítom a karját, vagy erősebben beletúrok a hajába. Figyeld a reakcióját, és tudni fogod, mi a jó neki. :)

2016. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hugyosgalacsin ***** válasza:
anál után nem ajánlom xD
2016. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!