Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megszívhatom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megszívhatom a dolgot?

Figyelt kérdés

Lelkirizsát nem kérek, különben is csak fantáziálgatok erről a lányról, amit ez a lány is tud, mivel bevallottam neki.


Szerintetek mi lenne ha, ezzel a lánnyal lefeküdnék? Van barátnőm lassan 5 éve. Mégis sokat gondolok erre a lányra, vonzódom hozzá nagyon.


Tudom, hogy nem lenne szabad, de volt, hogy nem sokon múlott, nehogy rámásszak. Amúgy havercsaj a lány. Rendes lány, ideális barátnő lenne, de a mostaninal is rendes meg minden.


Szerintetek ha lefeküdnék vele, mi lenne? Megszűnne a tiktott gyümölcs utáni vágy? Vagy mi lenne? Hasznos válaszokat, ha lehet.


2016. márc. 5. 16:17
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Jah, lemaradt. Én 21 vagyok, a bnőm 18. A havercsaj 24.
2016. márc. 5. 16:18
 2/19 RRR ***** válasza:
71%

ha ilyeneken gondolkodsz akkor a mostanit már nem szereted


az lenne ,hogy belexarsz a kapcsolatotokba...

2016. márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2 Attól még, hogy fantáziálok róla stb, még nem jelenti, h ne szeretném...
2016. márc. 5. 16:24
 4/19 RRR ***** válasza:
100%

nem sokon múlott, nehogy rámásszak. Amúgy havercsaj a lány. Rendes lány, ideális barátnő lenne,



nem sok van már hátra,hogy megtedd....

1voltam

2016. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Fantáziálgatás még belefér, de hogy konkrétan rámásztál volna...

Miért vagy még mindig barátnőddel együtt? Mert rendes?! Vagy csak inkább megszoktad és így kényelmes neked.

Ha meg akarod tenni hát tedd, max a barátnőd szívét töröd össze, de hát full rendes meg minden biztos túllép rajta...

Ezt nehogy már mi mondjuk meg. Ha belefér az elveidbe hogy megcsalod miközben a szemébe vigyorogsz akkor tedd meg.

2016. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele, fordítva te mit gondolnál az egészről. Mi lenne, ha a barátnőd lefeküdne az egyik haverjával, akihez vonzódik? Neked hogy esne? Már tudod is a válszt, szerintem.
2016. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Földet rád!
2016. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Ja szereted.. :D Remélem egyszer a barátnőd egy más férfi által teleélvezett punciját nyalod ki, na akkor majd átértékeled magadban a dolgokat. :D
2016. márc. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte én is csak fantáziáltam egy nőről, majd ez a vágy egyre erősebb lett. Míg egyszer kezdeményeztem, természetesen nem támadtam le rögtön, szépen módjával. Azóta elhagytam az akkori párom, és összeköltöztem Vele.
2016. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmi rosszat! Szerintem minden férfi ilyen. Csak nem vállalja fel. Ez nem olyan különleges dolog.
2016. márc. 5. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!