Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm hamarab elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hamarab elélvez mindig én nem tudok. Annyi ido alatt, és látom hogy őt ez bántja. Van valami tippettek amivel esetleg nyujthatnam nala is a dolgot, vagy ami segihett?

Figyelt kérdés
2016. jan. 29. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:

99,5%-ban fordítva szokott lenni. Örülj neki. Ha elélvez tudod folytatni? Akár lassítasz kicsit, finomabban csinálod? A nők általában bírják többször is.


Egyébként meg lassíts és játssz vele, egy igazi férfi tudja a nő reakciójából, hogyan mozogjon, hogy elélvezzen vagy éppen ne. Húzd egy kicsit. Nagyon nagyon meg fogja hálálni a dolgot és baromi jó lesz neki is és neked is

2016. jan. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszonöm megprobalom lassaban....
2016. jan. 29. 08:17
 3/7 Bobby11 ***** válasza:

mi ebben a baj?

neki több lehetősége is van, neked csak egy. :D

2016. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem értem a problémát, hát max a csaj 2-3szor elsül amíg te csak egyszer, a csajoknak ez nem probléma. Én baromira örülnék egy ilyennek. (ritkán jön össze)

Ha ilyen szokott lenni akkor általában első elsülése után én átrakom őt kutya pózba és adok neki hátulról, nekem kedvencem, ott már egyikőnknek sem kell sok egy jó orgazmusért.

2016. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak egyszer elmegy asztán tovább nem akarja azt mondja érzékeny.. az a gond
2016. jan. 29. 11:25
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor miután elment orálozz neki kicsit, finoman, mert érzékeny. 2-3 perc után már újra be lesz gerjedve
2016. jan. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak mardj benne(ha pl lovagló helyzetben élvezett el, akkor boruljon rád) pihenjen, utána meg folytassátok. Ha másként akkor esetleg kihúzva és kétimunkával, vagy szájjal tartson frissen. Aztán ha lenyugodott a puncija, folytassátok!
2016. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!