Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bulin csajozás, egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulin csajozás, egyéjszakás kaland. Jártatok már így?

Figyelt kérdés

Épen most jövök egy nagyszabású házibuliból amit az unokatestvérem rendezett Adolf.

Kellemes bulinak indult volt étel ital midnen ami szem szájnak ingere... Ekkor vettem észre 1 furcsa dolgot, hogy a buliban csak 1 lány van. :O

"Hajrá Ödön"... mondtam magamban ezzel is bíztatva magamat és elindultam a lány felé akinek csak ennyit mondtam: Hello a nevem Ödön sármom mint a malteres bödön. Láttam az arcán, hogy bejövök neki így nem is szórakoztam vele sokat azonnal a lényegre tértem... Kegyetlen módon elkezdtünk smárolni majd elvezetett egy pinceszerűségbe egy titkos szobába. ahol volt egy ágy amihez kikötözött és ennyit mondott: Ma este megtudod mire jó a vazelin.

10 perc múlva felkapcsolta a lámpát és akkor szembesültem a tényel, hogy az unokatestvérem az Adolf csak nőnek volt öltözve a roh,adék. Lassan közelített hozzám és ezt ordította: MA MEGTUDOD MIT JELENT A HITLERFÉTIS! - ezek után ok nélkül német nyelvre váltott amitől már a hányinger is rámjön néha.

Különböző szerszámokkal kezdte el piszkálni a fenekem lyukát ami már alapból ki volt tágítva, volt itt minden: vibrátor, wc pumpa, sodrófa és még egy rúd téliszalámi is a jobb fajtából!

Elkezdődtek a kísérletek... Adolf hirtelen örült fejjel és szemét forgatva német szavakat ordibált: "ÓÓ GUT JAJAJA FANTASZTIK BANAN... MM SPRICCE GUT JAAA" és hasonlók hirtelen nem tudtam hova nézzek amikor egyszerre ment fel a púzómba a nagymama sodrófája és a téliszalámi síkosítás nélkül. Eltelt pár óra nem tudjátok meg mik jártak még a fenekem lyukában mire hazaértem sikítva... de még macskaszőrt is találtam a a pic$ámban, bekentem fasztumgéllel de ez se segít!


Veletek történt már hasonló??



2016. márc. 5. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem tudtam rajta nevetni :(
2016. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én sem
2016. márc. 5. 21:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt olvastad valahol vagy most költötted? Ilyenekkel szoktál szórakozni?
2016. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

anyáddal szoktam szórakozni

nem voltatok még vadabb bulikban?

2016. márc. 5. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


2010es kitaláció. Legalább hülyének ne nézd az embereket! Verd a kukidat egyedül otthon ilyenekre.

2016. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hoppá a google mágus

kis pöc$öd van

2016. márc. 5. 21:40
 7/11 k1zs ***** válasza:
Köszönjük a történetet, 'eriggyé' egyél egy kekszet:)
2016. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ez szomorú. :(

De jót nevettem, köszi! 👌

2016. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez a fajta humor túl mesterkélt.
2016. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mekkora arc lehetsz xddd szalámi
2016. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!