Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit reagáljak egy csajnak...

Mit reagáljak egy csajnak arra, hogy szextárskeresőn ráírtam és válasz helyett kedvencnek jelölt?

Figyelt kérdés

Az üzenetemben nem volt kérdés amire választ várok, de azt gondoltam ő is ír valamit és lépni lehet egy beszélgetés felé. Szerintetek most tesztel, hogy vajon tudom e kezelni a helyzetet? Vagy nem érdeklem viszont nem akar megbántani. Ez elég furcsa módja lenne. Aki tapasztalt netes csajozásban, vagy csak simán lány az mit gondol erről a válasz lehetőségről:


"Kis kedvenc lettem? Ezt akarja minden férfi magáénak tudni. Inkább beszéljünk: (mail címem) !"


Lányok/tapasztalt netes csajozó fiúk ez milyen szerintetek? Kort is írjatok kérlek!


Vagy legyek egyből rámenős?


"Kis kedvenc lettem? Phfúj! Inkább gyere el hozzám és találj egy kívánságot amit nem tudok teljesíteni!"


Ha van saját ötletetek amit jobbnak tartotok kérlek írjátok le azt is!



2014. aug. 12. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem írtál neki, megnézett és betett a lehetséges jelöltek közé...ha már nem leszel kedvenc akkor döntött...és kiestél...
2014. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kis pad...

ott figyelsz...sajnos.. :/

2014. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szanalom... jo esellyel valami robottal 'beszelgetsz', ha tenyleg fel akarod keresni, akkor majd atiranyit valami jofele fizetos macahoz, aki koszonoviszonyban nincs a kepeken latott modellel sem kinezetben, sem (tul)sulyban, sem semmiben.
2014. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lökd a rizsát, aztán elválik.
2014. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!