Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lesz a jutalmam az élettől,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a jutalmam az élettől, ha sokáig nincs párkapcsolatom és olyan erős vagyok, hogy ki kell bírnom nélküle?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
semmi
2016. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az büntetés az élettől, hogy nincs párkapcsolatod, mert valószínűleg nem teszel érte eléggé, hogy ez ne így legyen.

Ha továbbra is csak tűrsz és "bírod nélküle", akkor ez az állapot továbbra is csak így marad, nem jutalmaz az élet és nem fog becsengetni Emma Watson valamelyik nap, hogy kefélve veled.

Akkor jutalmazna az élet, ha folyamatosan csak próbálkoznál, akár hónapokig, évekig, teszel érte más módon is (fejleszted magad) és akkor összejönne valami.

2016. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
túléled a harmadik világháborút
2016. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Emma W. nem jó nekem, mert nő vagyok. Végülis belehalni nem lehet ebbe.csak szenvedni.
2016. márc. 5. 22:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor helyettesítsd oda valamelyik pasi ideálod nevét, a dolog ugyanaz. Lehet lányként nem neked kell kezdeményezned, de ugyanúgy tenned kell érte. Ha otthon ülsz egész nap és nem adsz magadra, nem fog senki se felszedni.
2016. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én felszedhetem
2016. márc. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Adok magamra...Nem tudom hova kell menni..
2016. márc. 5. 22:13
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha minimum 10/4-es vagy, adsz magadra (fürdés, nem pörköltszaftos fehér pólóban járkálsz, nem virít 2 kiló kosz a körmöd alatt, nem vagy zsíros hajú, kopasz, 250 kiló(bár van akit még ez sem zavar) :D) és élsz szociális életet, akkor kizártnak tartom, hogy idővel ne próbálkozzon be bárki is.
2016. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Végülis van ilyen, hogy valaki így jár. beletörődök én, csak legalább lenne valami jutalmam, ha már nincs részem a párkapcsolat pozitívumaiban..
2016. márc. 5. 22:34
 10/14 anonim ***** válasza:
Én adok neked egy jutalomfalatot :D
2016. márc. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!