Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem lesz rendes párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz rendes párkapcsolatom, mert túl erős a személyiségem?

Figyelt kérdés

Beszélgettem az egyik barátnőmmel akinek az apukája pszichológus és ő is tanulja,hogy vajon miért menekülnek előlem a pasik. Mivel se büdös, se világ csúfja nem vagyok-legalábbis azt hiszem-,nem igazán értettem. Barátnőm azt mondta hogy apukája véleménye szerint ritka erős személyiségem van,már azon is látszik, ahogy megyek. Azaz felejtsem el a párkapcsolatot?

L17


2012. jan. 15. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel Te nő vagy, csak hagynod kell magadat. Én sztem ugyanilyen vagyok csak ffiban és előlem is menekülnek. Nem, nem vagyok ronda, mert egy bizonyos szintig eljutok a hölgyekkel, de valahogy egy hosszútávú dolog sehogy sem akar összejönni.:(( Neked még könnyebb változtatni, mert fiatal vagy. A lényeg, h próbáld magadhoz közel engedni az embereket.:) 34F
2012. jan. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 pqpqpq ***** válasza:
0%

nem ertem... az apukaja es a bartnod is azt tanuljak,hogy vajon miert menekulnek elolled a pasik? vagy mit tanulnak?mindegy

en a menesedrol max azt vennem eszre hogy az ejjel volt anal szex

2012. jan. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én tudom, h miről beszél. Van egy erős "kisugárzása" ami nem éppen vonzza az embereket. Érdekes, mert külsőre tényleg nem lehet gond vele. Maximálisan átérzem a helyzetét. 34F
2012. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 PT-Daniel ***** válasza:

Ne add fel! En is, parom is nagyon erös szemelyiseggel rendelkezünk. (Voltak mas jellegü baratnöim is, de öket egyszerüen elnyomtam.) Teny, hogy vannak kihivasok es föleg egy lanynak nehez, mert a tarsadalmi normak szerint a nök mindig is kicsit alarendelt szerepet kapnak. Nem fogsz sok fiut talalni, akinek eleg erös az egoja ahhoz, hogy egyenrangu feled legyen.


Viszont erdemes azon elgondolkodni, hogy milyen aszpektusai vannak az erös szemelyisegednek. Ugyanis egy erös szemelyisegböl akkor lehet a leginkabb profitalni, ha ertelemmel parosul. Sajnos sokszor, ha az hianyzi, gyakori velejaroja az önzöseg, a makaccsag es ami engem pl. a legjobban taszit, az a kompromisszumkeszseg hianya valamint, ha valaki csupan egoja miatt ragaszkodik sajat allitasaihoz es nem kepes/hajlando mas szemszögböl nezni a dolgot es elfogadni azt a tenyt, hogy nem lehet mindig igaza.


Amennyiben ilyen vagy ehhez hasonlo vonasokat felfedezel magadban, nem csak leendö parkapcsolatod miatt, de kesöbbi eleted miatt is erdemes ezen valtoztatni. En 27 eves fejjel megtapasztaltam mar, hogy az eletben adodnak olyan szituaciok is, ahol igazad van, okosabb vagy, de megsem ervenyesitheted ezt, mert sajat magadnak artanal vele. Erdemes neha elgondolkodni azon, hogy milyen gyakran halgatod vegig a masikat, milyen gyakran fordult elö a közelmultban, hogy egy ellentetes velemenyt objektiven vegiggondoltad volna, mielött elutasitottad volna. Sajnos az erös szemilyisegnek lehet olyan vonasa is, hogy kisse eltorzultnak lasd magad de masok szemeben mar kevesbe tünsz toleransnak...


Semmikeppen ne felejtsd el a parkapcsolatot, hülyeseg lenne. De gondolkozz el azon is, hogy van e olyan a viselkedesedben (nem a szemelyisegröl beszelek), amin amugy is szivesen valtoztatnal.

2012. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Azt te is tudhatod hogy az emberek rengeteg félék, biztos van nem kevés férfi akiknek direkt azért tetszenél, mert hogy olyan vagy amilyen, az emberek ízlése rengeteg féle, akár külső akár belső tulajdonságokról beszélünk, egyébként is hatalmasat tévedsz ha azt hiszed, hogy minden nagyon csinos lánynak/nőnek van pasija....

2012. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így van. Gondolom látszik rajtad a magabiztosság meg esetleg van egy erős kisugárzásod. Ebből kifolyólag gondolom kicsit tartanak tőled a fiúk esetleg nem mernek odamenni vagy ilyesmi. Ezt könnyen kompenzálhatod azzal, hogy eleresztesz egy-egy mosolyt vagy egy kedves pillantást. Vagyis sztem a legtöbb srácnál ez oldaná a feszkót. Nálam tuti :))
2012. jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: a mosolygással nincs gond, én folyton virulok, úgyhogy nem értem...lehet mégiscsak csúnya vagyok..
2012. jan. 15. 11:30
 8/11 anonim ***** válasza:
hol laksz? :)
2012. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne félj: erre mondják, hogy minden zsák megtalálja a foltját. Neked ilyen a természeted, majd jönni fog egy pasi, aki épp ezt fogja csodálni benned.


26 N

2012. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Németországban

Utolsó: remélem igazad lesz.....

2012. jan. 15. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!