Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szuz volt meg a baratnom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuz volt meg a baratnom?

Figyelt kérdés

Nos lehet en vagyok ehhez hulye...azt mondja szuz volt...de 2hete petting kozben ha 2ujjammal csinaltam neki az mar fajt neki...most egyuttletkor meg minden siman gordulekenyen ment amit kicsit furanak tartok.

Aktivan sportol,spargazik,regen lovagolt...es elvileg a heten 1x csinalta maganak 3 ujjal...

Ennyire sokat szamitott az a 3 ujj vagy csak nem meri bevallani?Egyaltalan nem fajt neki az aktus amugy.

Bocsanat ha nagyon hulye vagyok csak hat csak az elso volt nekem:D es ahogy hallottam masoktol nem igazan igy szokott "zajlani" az elso.

Amugy nem valtoztatna mar semmin...csak kivancsi vagyok.


2016. márc. 6. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,simán lehetett szűz. Tudod,ha egy olyan emberrel vagy,akit szeretsz es kívánsz ezerszer jobban benedvesedsz tőle és simán becsúszik a farkad 0 fájdalom nélkül és még vérezni sem szokott minden lány.
2016. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Durva gondolat, de mi lenne ha őszintén megbeszélnétek ?
2016. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem fájt neki nem jelenti rögtön hogy nem volt szűz. Valószínűleg tényleg masztizott, azaz tudta mi jó neki, hártyája már tuti nem volt vagy a sporttól vagy a masztitól. Amúgy én is szűz vagyok, 3 ujjal tudok néha masztizni, barátomnak 2 simán felfér szintén, nem hiszem hogy gond lesz majd magánál az együttlétnél. Szóval ha azt mondja higgy neki.
2016. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha benedvesedett elég szépen és lassan csináltátok akkor elképzelhető,hogy nem fájt neki.


Lehet mikor ujjaztad akkor nem volt kellően nedves,nem lazította el magát. Aztán a maszti 3 ujjal is segíthetett.


De én is úgy tudom aki aktívan sportol,táncol a sok feszengéstől pl spárga simán szét szakad,úgy hogy észre sem veszik.

2016. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!