Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, aki még soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki még soha nem maszturbált?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, kell hogy legyen.
2016. márc. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van, elég sok. (Természetesen nem a kisgyerekekre gondolok, felnőtt nőkről van szó.) Ez elég komoly hátrány tud lenni, hiszen aki nem ismeri a saját testét, nem tanulta meg a női orgazmust, azt valószínűleg nehéz lesz kielégíteni. Így elég sok nő van, akik nem élvezik a szexet, nem tudnak elélvezni a párjuk által, és csodálkoznak, hogy mi az oka, pedig életükben nem próbálták önmagukat kényeztetni.
2016. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Biztos van, de szerintem nagyon kevés.

Ha nincs így, majd meglátjuk.

Viszont az is annak számít, ha már elkezdtél, ha nem is volt orgazmusod

2016. márc. 6. 21:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, felteszel egy kérdést és aztán válszolsz is rá?! :D
2016. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

" Ez elég komoly hátrány tud lenni, hiszen aki nem ismeri a saját testét, nem tanulta meg a női orgazmust, azt valószínűleg nehéz lesz kielégíteni"


Jaj már megint.

Akit annyira nem izgat a téma, hogy nem maszturbál mert valószínűleg nincs nemi vágya az pont lesza.ja, hogy ha esetleg egyszer szexre kerül a sora akkor kielégül-e.

2016. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5:

Ez egy létező dolog, nem azoknál, akiknek nincs nemi vágya. Van, akit úgy nevelnek, hogy masztizni bűn, van, aki meg egyszerűen nem meri, nem tudja, vagy nem gondolja azt, hogy erre szüksége van. Attól még a szexre vágyhatnak, és igen is gondot okoz ez sok nőnek is. Nem szoktad olvasgatni itt a kérdéseket a kategóriában? Szinte minden napra jut egy olyan, hogy "miért nincs soha orgazmusom?", aztán kiderül, hogy soha senkivel se volt, és magának még soha nem is próbálta csinálni. Viszont elég komoly probléma lehet egy párkapcsolatban ez.

2016. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Afrikában (de nem csak ott) nők millióit csonkították/csonkítják meg, ők meg sem tapasztalhatják soha a csiklóorgazmust, és a szex is fájdalmas nekik. Ők valószínűleg nem maszturbálnak.
2016. márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 VirágésBence ***** válasza:
56%
Jelentem van, de nem azért, mert nem akartam megismerni a testem, hanem mert ezek nélkül is tökéletesen ki tudott elégíteni a barátom, rászorulva meg soha nem voltam.
2016. márc. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Ott van melleted?:)

2016. márc. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!